14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı

1 /
avangard jazz avangard jazz
başlıkta benimle birlikte 5 giri var. mgun henüz ortalıkta yok.. dolayısıyla bu maçı gs nin kazanma ihtimali hiç az değil. kazanmasını istemem tabi, ama kazanırsa da fb küme düşer, tam bir kırılma maçı bu fb için. kendi sahasında mağlup olursa ordan daha toparlayamaz.

temennim sahanın yine ringe dönmesi, ana baba günü olması, her iki takıma da 2'şer 3'er kırmızı kartlar, maçın yarım kalması vs.

arkadaşlar, hem soldado hem belhanda ilk 11 de çıkacak.. bir de jailson oynarsa.. tadından yenmez.

burda belirtmem gereken önemli husus, fb volkan demirel'in oynamadığı maçlarda çok gergin oluyor ve kolay kavga çıkarıyor. harun cezalı değil, bu maçta yine 11 çıkarsa fb için dezavantajdır aslında. bakalım volkan'la mı çıkacak harun'la mı..
paradoksyasayanadam paradoksyasayanadam
galatasaray'ın kazanacağına o kadar inanıyorum, o kadar inanıyorum ki handikap bile yapar diyorum. bu sene o sene gibi olaylara girmeye gerek yok. bu tamamen denk gelimine gelmiş bir istatistik tabusudur. fenerbahçe evinde yenilmez diye bir doğa kanunu yok. galatasaray farklı yener diyenlerdenim.
a good day to die a good day to die
kim kazanırsa kazansın kadıköy trafiğinin anasını ağlatacaktır. maça gelmiyorsanız gelmeyin, maça gitmiyorsanız kadıköy/fenerbahçe/kalamış bölgesinden dışarı çıkmayın.
sadecegunlukseyleryazicam sadecegunlukseyleryazicam
ilk yarıda çok çok çok daha kötü olan bir fener'i kendi evimizde yenemedik. toparlanmış bir fener'i kadıköy'de nasıl yenicez? imkansız. bir puan alsak da yeterli puan farkı 5'e iner hiç değilse.
topalkırkayak topalkırkayak
şampiyonluk yarışı var. lider puan kaybetmiş, 3.sıradaki beşiktaş puan farkını azaltmış. rakip fenerbahçe. galatasaray'ın puan kaybetmesi için bütün şartlar oluşmuş bence. galatasaraylı olarak bu maçı alma ihtimalimiz pek yüksek değil diyorum. enteresan zamanlarda god modu açabilen bir takım olduğumuz için açık kapı bırakıyorum. kısfmet artık.

düzeltme: alamama ihtimalimiz yüksek değil demişim. alma ihtimalimiz yüksek değil olacak aslında.
yarından önce bugünden sonra yarından önce bugünden sonra
fatih terim yönetiminde 6-0'lık maç dışında galatasaray neye ihtiyacı varsa kadıköy'den onu alarak döndü..

süper final zamanlarında beraberlik lazımdı aldı döndü.
aynı sezon ligde "kaybetmemesi" yetiyordu kaybetmedi döndü.
yine hocanın geçen sene "kaybetmemesi" yetiyordu kaybetmedi döndü...
şu anda kazanması en azından kaybetmemesi gerekiyor. o yüzden yine istediği sonucu alıp döneceğini düşünmekteyim.
hocanın özel olarak hazırlandığı her maçta fark yaratır ki dün akşamaki beşiktaş maçı sonrası "tamamdır bu iş" dediğine kalıbımı basarım.
1 /