15 mayıs 2019 galatasaray akhisarspor maçı

2 /
sophones sophones
rezillerin rezilliklerini paragraflarca yazarak ört bas etmeye çalıştıkları bir başka maçtır.

iptay ediyen goyumujde net biy ofşayt vaydı. doyayışıyya bla bla bla bla bla bla...

siktirin lan bu kaçıncı rezilliğiniz? utanmanız arlanmanız da yok. bir kişi de çıkıp demiyor ki şu karar biraz ağırdı. nasıl bir leş sürüsüsünüz anlamadım ki?

insanda biraz utanma olur.

hafta sonu rize maçını kaybediyordun hakem döndürdü. bugün yine kaybediyordun yine hakem döndürdü.

öyle rezilsiniz ki var sisteminin bile amına koydunuz. herkesin hakemi aldatmadan kart verecek dediği yerde var'dan penaltı çıkıyor. korner beklerken penaltı geliyor. dünyada böyle bir var olayı yok. size bir şey lazım olduğunda hiç bir şeyin geçerliliği kalmıyor zaten. yeter ki lazım olanı alın.

çıkmış bir de uzun uzun yazmış. nasıl bir ailede yetişiyorsunuz ananız babanız öğretmiyor mu bu onurdur bu şereftir diye. ne biçim insanlarsınız aq?
mechanism mechanism
erciyessporun elinden haksızlıkla kupa alıp sonra gelip burda goygoy yapmak hiç olmuyor.. utanma yok mu derken önce bi kendinize bakmanız lazım. emek hırsızı diye götünüzü yırtıp vatan millet düşmanı yaptığınız futbolcunun sikine daşşağına kurban oluyosunuz şimdi. kimde utanma yok??
salazar slytherin salazar slytherin
bazı amcık ağızlı bıldırcın yumurtaları okuduklarını da anlamıyor.

beyin özürlü futbol cahillerine futbol kurallarını yazan ifab'ın kurallarını yazıyorum yine de anlamıyor.

ulan sahasında kupa kaldırdığımın çocukları bilmiyorsan sus. okuyamıyorsan, okuduğunu anlamıyorsan yine sus.

sahasında kupa kaldırdığımın çocuğu değilsen şikeden dolayı kupa iade edenin çocuğusun. sen daha da sus. senin yönetimin kabul etmiş hala şereften haysiyetten konuşuyorsun.

ulan oğlum anlayın işte sizin kaderiniz her zaman galatasaray'ın izlerini takip etmek olacak. bir gün bizim yaptıklarımızı elbette yapacaksınız. avrupa'da kupa alacaksınız, 4. yıldızı takacaksınız vs vs. ama unutmayın bunların hepsini zaten ilk defa yapmış olan bir galatasaray hep olacak önünüzde. bu ezikliği ne kadar erken kabul ederseniz yaşamak o kadar kolay olur sizin için.
sickgod sickgod
ulan hahahhahaha nasıl bir galatasaray ve fatih terim nefreti varsa tertemiz maçta bile deli gibi ağlıyorlar dhsbshsj haftasonu rize maçında hakem felaketti resmen galatasaray'a bir şeyler vermek için can atıyordu fakat bu maçta bunu demek iki yüzlülüktür. adalet duygunuz değil nefret duygularınız ağır basıyor. konya maçından sonra, erzurumda kışın ortasında gece maç kararından sonra, saraçoğlunda faullu golden sonra, fatih terime 10 maç ceza verildikten sonra bu adalet timsali insanları bir kez bile göremedik ne hikmetse.
3
cerrato cerrato
her maçı kaybeden hakem diye ağlıyor..
maç içinde gereksiz gerginlikler..
bu hakem ağlamaları artık mide bulandırıyor..
dünyada oynanan herhangi bir maçta isteyen kendi alehine bir sürü hata bulur..istisnasız her maçta..bunları cımbızlayıp ağlamak iğrenç bir davranış..
yöneticiler ve futbolcular beceriksizliklerini örtmek için hakemlere saldırıyor..
bu maçta hakemlik hiç bir şey yok..ama akhisarlıların tepkilerine bakarsan dersinki hakem sahada adam vurdu..
iyi valla yap lamba gibi penaltıyı sonra ortalığı ger..
ravenhow ravenhow
akhisarspor'un geçen haftaki tartışmalı maçların gazıyla ekmek çıkarmaya çalıştığı maç. sahaya futbol oynamaya çıkmayan takımın hiçbir iyi konumda yeri olmamalıdır bence. akhisarspor da layığını buldu zaten. dilerim uzun bir süre süper lige çıkamaz.

öyle bir havaları vardı ki sahada birini silahla yaralasalar bile itiraz edeceklerdi. ben maçı biraz şaşkın bakışlarla izledim açıkçası. mesela geçen hafta oynanan rizespor maçında haksız bir kırmızı kart verildi rizespor'a. tartışmalı bir penaltı verildi galatasaray'a. penaltı kararı doğru olsa bile oldukça tartışmalı bir pozisyondu. ondan önceki hafta beşiktaş'a verilen haksız sarı kartlar vardı. tartışmalı taç pozisyonu vardı ki bir açı hariç bütün açılarda temas yok gibi gözükürken bir açıda temasın olduğu gözüküyordu. bütün bu doğru/yanlış kararların gazıyla sahada bir şeyler elde etmeye çalışmak iğrenç bir davranış. hatta beşiktaş bile bu iğrençliği yaptı. yedikleri ikinci golde önceki pozisyonlardaki tartışmaları alevlendirmek için itiraz ettiler bana kalırsa. dün akşam da işte bu iğrençlik yapıldı. akhisarspor oyuncuları her pozisyonda sanki geçen haftalarda olanların devamı geliyormuş havası yapmaya çalıştı. internetteki yorumlara bakınca görüyorum ki başarılı da oldular. şaibeli pozisyon bulunmamasına rağmen bütün pozisyonları şaibeli yaptılar. yapsınlar ne diyelim.

zaten artık maçı izledikten sonra birkaç yorum okuma işini bıraktım. hakem tartışmaları, komplo teorileri, küfürler ve hakaretlerden de bıktım. maçı izleyip hayatıma devam ediyorum artık.
2 /