18 yaşında evlenmek istiyorum diyen genç

lö şuhane lö şuhane
ergenlerin sidik yarışından ziyade bağimsiz birey olduklarinı kanitlama çabası.

ben, "18 ime girince bi sevgili yaparım, öpüşürüz, değişiklik olur" minimalinde hayaller kurarken bu gençliğin şsmsiyeyi göte yakın yerde açma çabası beni yoruyor.
tako07 tako07
biraz sorumluluk verilirse işin zorluğunu görürse çoğu gencin vazgeçeceği eylemdir.

erkek olan kişi en azından askerliğini bitirip iyi bir iş sahibi olduktan sonra böyle bir eyleme adım atması gerekmektedir.

bayan olan kişi ise ev ekonomisi yapabiliyor mu bunu ölçüp biçmesi lazım.
her dakika anne - babadan alınan para ile ömür geçmiyor.
il volo hayrani il volo hayrani
evliliği toz pembe olarak gören gençtir.henüz 22-23 yaşımda olmama rağmen ben bile daha hazır değilim.evlilik olgunluk ister.çocuklarını erken yaşta zorla evlendiren yobaz ailelerin çocuklarını dışta tutarsak o yaşlarda evlenenlerin büyük bir çoğunluğu cinsellik için evleniyor.ee tabi ülkemizde tabu böyle şeyler hele bir de korunmayı bilmeden kızı hamile bırakırsan vay haline.
abalizeybek abalizeybek
hayatın gerçeklerinden habersiz olduğu için, erken evlilik yapması durumunda bunun, hayatının ilerleyen döneminde elini kolunu ne kadar bağlayacağından, 18 yaşındaki hormonları, 28 yaşına geldiğinde mantığına ve amaçlarına yenileceği için pişman olacağından, ah ne yaptım ben diye kafasına vuracağından haberi olmayan ergenusların amacıdır...
mutlay mutlay
bırakın evlensin en fazla 3-4 yıl sonra kafama sıçayım diye ağlar olur. tecrübe edinmiş değilim ama o kadar erken evlenenin kafasına da sıçılsın yani.