2 aylık bebeği evde tek bırakıp tatile gitmek

1 /
ay ışığında saklıdır ay ışığında saklıdır
kafadan kırıklığın, insaniyetsizlik emaresi durumdur.
lan bu anahtar değil ki unuttu diyesin.
bildiğin cinayet işlenmiştir.
el kadar bebek resmen evlilik dışı bir ilişkinin istenmeyeni olmuştur.
vicdanına tüküreyim kadın, kalıbından utan.
amk akvaryumda balık mı bırakıyorsun 9 gün.
tamam, sakinim.

edit: sanırım, aynı zihniyete sahip sığırlar sözlükte de mevcut, eksileriyle "buradayız" diyorlar. ciddi bir terapiye ihtiyacı var bunların.
capulcuvedat2 capulcuvedat2
7, 5 ve 3 yaşındaki çocukları bir başına bırakıp tatile giden ve ardından 1 sene boyunca görmeye bile gelmeyen ebeveynlerden geride kalmış kişiler.

not: yakın bir tanıdığımdır kendileri.

not2: olayın sonunu merak eden arkadaş için, bahsi geçen olayda komşular tarafından çocuklara sahip çıkıldı. şu an hepsi yetişkin fakat aile düzenleri problemli.
mızmızkedi mızmızkedi
tatile gitmek denemez ona, ölüme terketmek . nasıl bir anne bunu yapar hiç mi vicdan kalmadı dedirtiyor insana, eğer istemiyorsan dünyaya niye getirdin ,eğer bir bebeğin sorumluluğunu alamayacaksan neden hamile kaldın , söyleyecek kelime bulamıyor insan. bir bebeği saatlerce, günlerce aç-susuz bırakmak insanın kanı donuyor.
fıstıkçı şahap fıstıkçı şahap
ulan ben 5 günlüğüne b.çekmece' ye gittim evde akvaryumdaki balığımı bırakıp dayanamadım 3. günü gelip yem verdim. tanım olarak beyinsiz mi desem vicdansız mı desem bilemedim.
ben yazarım siz okurmusunuz ben yazarım siz okurmusunuz
bunu yapan annenin akıl sağlığında bir sorun yoksa bunu çocuğun ölmesini istediği için yaptığı aşikardır. çocuğu kendim öldürürsem cinayet olur ama böyle bıraktığımda cinayetle suçlanmam diye düşünmüştür aklınca.
kh kh
gerizekalılık.
doğurduysan haber et. devlet bakardı.

kürtaj için üretilmiş bir laftı bu değil mi göt kılları.

alın savunduğunuz kanunu..
lövemiyorum lövemiyorum
dünyada başka örneği olmayan bir cinayet şekli.iki aylık kendi bebeğine bunu yapan başkasının çocuklarına neler yapar. kadın hem cani hem deli.
edit:eksiler umrumda değil ama buna eksi aldım ya sözlüğe yazar alımı iq testinden sonra yapılmalı.
hbv hbv
kayıtsız şartsız cezasının en ağır şekilde idam olması gerekir. yaşama özgürlüğünü elbetteki savunurum ama ne olursa olsun suçsuz bir insanın ki burada bahsi geçen günahsız miniminnacık bir bedendir, canına kast edebilecek bir zihniyetin yaşamasına izin vermek insanlığa yapılacak en büyük zulümdür.
hot and nerd hot and nerd
bunu bi insan nasıl yapabilir diye düşünmeyin; çünkü bunu yapan sağlıklı bir insan değil. bu insan hasta ve biz ona orospu çocuğu dediğimizde ''hmmm hakkaten de çocuk evde bırakılmaz ya'' demeyecek.
iiluvia iiluvia
"annelik" eğitim ile almıyormuş demek. olan o küçücük çocuğa oldu, iki aylık bebek nasıl tek başına bırakılır, anlamak imkansız. nasıl bir cahillik, insanlık olduğunu anlamak zor. yapılan birtakım hataları, yanlışları hep mi çocuklar ödemek zorunda?
hansvoralberg hansvoralberg
cehennemin neden var olduğunu gösteren sayısız kusurlu hareketten biri.

o bebeğin açlık ve susuzluktan canını vermeden önce artık sesi çıkmayana kadar ağladığı anlar aklıma geldikçe o anasını avradını siktiğimin insanına işkencenin helal olacağını düşünüyorum.
1 /