20 ağustos 2017 fenerbahçe trabzonspor maçı

3 /
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
maçta tribündeydim, normalde 2 senedir 1 maça gitmedim, gitmeme taraftarıydım, ama bir yandan da orada olmalıyım dedim, aldım biletimi, tribünler geçen sene boş çekerken, dün harika atmosfer vardı, okul açık tribünü çok iyidi, her neyse kadrolar açıklandı ki şoklardayım. şu lanet topal-josef ikilisi oynamadan olmuyor mu ya, cidden olmuyor mu, bu pereira ile birlikte başlayan bir lanetti, aykutla da devam ediyor, kalede malum bizim zamanında g.tüyle top tutan volkan, ileri uçta kırıta kırıta yürüyen rvp, zaten bu kadroyu görünce tamam dedim cacık olmaz. zaten dakika 5'de golü kalemizde gördük, sonrasında dan dun şişirme toplarla bir şeyler yapmaya çalıştık, ama nafile, tamamen bireysellikle atılmış bir gol ile devreye 1-1'le girdik.

ikinci yarı giuliano ve soldado ile hareketlendik, ama bizim kovanın yediği golle yenik duruma düştük, sonra taraftar itelemesiyle beraberliği kurtarabildik.

volkan'ın acilen takımla ilişiği kesilmelidir, ve devre arasına kadar kameni ile gidilip, sezon ortasında kaleci transferi yapılmalıdır.

bir lens'e bakıyorum, bir de dirar'a, bu dirar ile sezon bitmez.

valbuena için denilecek inanılmaz şeyler var, gerçekten olağanüstü bir azim, buraya yatmaya gelmedim diyor resmen performansı ile,

rvp'nin eline bavulu verip gönderilmeli, bir sporcu bu kadar güçsüz olamaz, ben bunu kabul edemiyorum, ikinci yarı oyuna giren soldado kendine pozisyon yarattı, ikinci yarı rvp ile devam etsek oyun da hareketlenmezdi.

şu josef-topal kanserinden kurtulmamız gerekiyor, santiago bernabeu deplasmanında oynamıyoruz aykut efendi!


kameni

isla ----- neu-----skrtel----- ismail
----- josef----ekici-----
alper -----giuliano----- valbuena
-----soldado-----

onbiriyle daha iyi oluruz, ama şampiyonluk zor bu oyun yapısıyla, ne yazık ki bireysel çabalarla skor üretebiliyoruz, takım değiliz, sabır etmemiz lazım, ve acilen stoper, sol bek, forvet transferi yapmamız lazım, bir de fernandao'nun da bir an önce dönmesi lazım, rvp ile ilgili hiçbir umut yok, soldado-fernandao götürür bir şekilde ama yine de forvete takviye şart oğlu şart
karmakelam karmakelam
maçın sadece son 20 dakikası izlenilirdi.
ve trabzonspor valbuena' a karşı oynuyordu sanki.
bu sezon da bizi ızdırap dolu günler bekliyor.
minpietro minpietro
bu sezon maçları izlemeye hevesle başlamış olan beni daha ligin ikinci haftasında bu kararımdan caydıran maçtır. takımın başındaki hoca bozuntusu yine topal-souza ikilisinden vazgeçmeyecek ve sezonu bu şekilde götürecek. bu belli oldu bu maçta. ne ekici ne de guiliano'yu takıma almaz ve yedek klübesinde bekletir. topal-souza ikilisi adamın rüyalarını süsleyen futbol yapısına sahip. bırakır mı hiç ya da vazgeçer mi? asla. maç sonlarında da yine koşu mesafesi ve topa sahip olma saçmalıklarından bahsedecek. aziz de biliyor aykut'un bu takımı çalıştıracak kapasitede olmadığını. tek derdi kendi başarısızlıklarını ve transfer saçmalıklarını ört bas etmek için aykut'u yem olarak kullanmak. mayıs 2018'de de bırakmayacak ve tekrar başkanlığa adaylığını koyacaktır.
3 /