2018 2019 sezonu şampiyonu galatasaray

1 /
tonguç tonguç
rahmetli büyük futbolcu lefter küçükandonyadis'in isminin verildiği sezon sonunda tüm ağlamalarına karşın 22. şampiyonluğunu kazanan ve bu şampiyonluğu tüm yetim kuşlara armağan eden camiadır.
abcd02561 abcd02561
tescillenmiştir. bu şampiyonluğun yeri başkadır. çünkü tff, mhk, 17 kulüp ve iktidara karşı alınmış büyük bi zaferdir. başkanından teknik direktörüne haftalarca haksız yere verilmiş cezalara karşı alınmış bi zaferdir. yalnız bu maçta gördük ki atatürkçüyüm muhalifim diye geçinen kim varsa başakşehir gibi bi kulübün şampiyon olması için dua etti amk. hem de 19 mayıs'ta. bu utanç size yeter diycem de zaten burak yılmaz olayında ve kaçak bildiri olayında utanma diye bi duygunun olmadığını gördük.

o değil de ciddi ciddi mayıs ayında gs'nin birkaç gün arayla 2 kupa alma ihtimali varken, karşısında sadece 1 takım değil 17 takım artı iktidar gücü de olsa kupa kaybedeceğine inandınız mı lan? dsafafasd ciddi ciddi yani 1 dakikalığına da olsa mesela başakşehir ilk golü atınca falan umutlandınız mı amk? fgafsasfafa yazık lan.bize gene kupalarla dolu mayıslar size gene ağlamalar :(

nice 22'lere. nice 32'lere

kubarova77 kubarova77
kendileri kazanınca şerefli biz kazanınca lekeli şampiyonluk. evet siz aynen böyle düşünmeye devam edin. federasyonundan hakemine ve bütün olumsuzluklara rağmen kupa galatasaray'ın. siz evinizde ağlayın, ben florya da sizin yerinize de sevinirim!
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
bir fenerbahçe taraftarı olarak, ezeli ve ebedi canım rakibimiz galatasaray'ı tebrik ediyorum. şampiyonlukları ne şikeli ne de hakemin kayırmasıyla olmuştur. böyle vızzıklamalara gerek yok.

herkese hayırlı hazmetmeler diliyorum ahsjdjdj özellikle başakşehir için zor olsa gerek.


ve uyanamadılar.
1 /