27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri

1 /
maglor maglor
ekşi hariç metallicanın official sitesi de dahil olmak üzere hakkında hiçbir yerde en ufak bir bilgi kırıntısı olmayan konserdir. heveslendirip de olmaması halinde kalp krizi geçirmemize vesile olabilir. ayrıntılı bilgisi olan pm atsın pls. emeğine sağlık dostum.
alik alik
temmuza kadar james sakalı bırakıp katılmayı hedeflediğim 21. yüzyılın metallica istanbul konseri. muhtemelen son konser, son şans dünya gözüyle burada görebilmek için.
eomer eomer
ne olur ne olmaz diyerekten para biktirmeye başlamama sebebiyet vermiştir.

allah'ım yoksa, yoksa hayaller gerçek mi oluyor?
deatly deatly
ne yazıkki can kan konseri ile çakışan ve bu nedenle gidemeyeceğim konserdir. yoksa burdan kalkıp istanbul'a gitmenin, bilet almanın ve konaklamanın cüzdanımda ve dolayısıyla psikolojimde açacağı derin yaralar hiç skimde bile değildir.

can kan ın konsere gelenlere üzerine para vermesi, o uzun saçlı abinin saçlarının diğer abinin ağzına sokulup sahnede kunduz s.kiştirilebilmesi gibi alternatif faaliyetlerin cezbediliciği nedeniyle can kan tercihimdir.
marigold marigold
bu gece dream tv - yuxexes'te ele geçen ilk bilgilerin açıklanacağı konser...
dileriz nazara falan gelmez, öyle heveslenip kalmayız.ben neyse önceki konserlere gidemediği için metallica deyince gözleri felan dolan sevgilime olan olucak,cocuğa felç felan gelicek buda yalan haberse.burada dünde pink floydun kıbrısa gidiceğini duydum yakında radiohead haberide düşer diye korkmaktayım.
sageeth sageeth
gerçekleşirse uğruna stajımdan bir hafta feda edebileceğim konser. metallica'nın resmi sitesinde avrupa turnesinin birinci ayağı açıklanmış olup 8 hazirana kadar olan konserler verilmiş. demek oluyor ki, bizi yatırmazlarsa 27 temmuz ikinci ayakta olacak. tüm korkum odur ki, liseli özenti gotik bebelerin konseri istilası.
ördeklerindomatestabanfiyatlarınaetkisi ördeklerindomatestabanfiyatlarınaetkisi
olursa gidenler olur. olmazsa kimse gitmez sanırım. olmazsa nereye gideceğimiz belli değil çünkü. şükrü saraçoğlu stadında olmayacaksa mesela, oraya gidilir yine, bir bakılır. ama konser olmazsa yerinin de belirleneceğini sanmıyorum. ha önce yeri belirlenip sonra iptal edilirse mesela, o zaman gidenler olabilir. koskoca metallica gelmiyor sonuçta.
seanpenn seanpenn
kolpa'dan da olsa gece'yi güzel geçirmeme, arkadaşları arayıp "hooppp, olm 27 temmuzda en öndeyim hacılar" gibisinden hava atmama sebep olsa da, içimden bir ses bunun bir rüya olduğunu ve gargamel'in gelip bizi uyandıracağını söylüyor nedense. ayrıca, "ziya, allah belanı versin" demek istiyorum. neden mi?. bilemiyorum, çok asabileştim birden...
1 /