28 şubat 2020 cem yılmaz ın ölü taklidi yapması

maça tangasını vuran adam maça tangasını vuran adam
akıl ve ahlâk sahibi olan herkesin yapması gerekeni yapmış.
zira ahlaklı olan kişi yalan söylemez,
yine zira, aklı olan kişi de bunun sorumlusunun kim olduğunu bilir.
ve yine aklı olan kişi de ahlaklı bir şekilde fikrini beyan ettiğinde başına geleceği bilir.

biraz da götümüz yemiyor tabi.

edit: başlığı açan kaçmış, millet de ben açtım sanıp eksilemiş. ben bu cümleyi kuracak kadar mal mıyım arkadaşlar? lütfen rica ediyorum. hiç mi hukukumuz yok yahu... başlığı açan arkadaş da mal değildir muhakkak, ironi yapmıştır, böyle düşünen sığırlara laf sokmuştur diye düşünüyorum.
pyxis pyxis
ne cem yılmaz arkadaş ya.

illa her türlü tweet atması veya baş sağlığı yayınlaması mı gerekiyor? olayın üzerinden neredeyse 1 gün geçti ama ankara'dan hulisi akar dışında açıklama yapan olmadı.

niye illa cem yılmaz'a bu kadar yükleniliyor anlamış değilim.

sosyal medya cidden büyük bir çöplük.
tabuyoksunu tabuyoksunu
sosyal medya varoş piçlerinin işgaline uğradığından beri bu mecrayı kullanmayı bıraktık. zaten kaliteli insanlar artık sosyal medya kullanmıyorlar. bu adama saldırıyorlarsa doğru yaptığı şeyler vardır muhakkak, yoksa saldırmazlar bu kadar.
elcordobez elcordobez
bu ortamda iki seçeneğin var. ya her türlü bedel ödeme uğruna devrimci hakikatleri söyleyeceksin. ya da klişe sahtekâr söylevler korosuna katılacaksın sanatçılar olarak. ilk seçenek elbette ki erdemli ve onurlu bir yoldur. ikincisi tırşıkçilikten başka bir şey değildir.
bir yol da susmak tabii ki. bu yol ne erdemli ne de onursuz bir gidiştir. faşizm o kadar flu boyutlardaki bazen susarak da çok şey anlatabiliyorsun.
lakin faşizm o kadar yüzsüz ve iğrenç bir hal almış ki, ümüğüne basıyor konuş diye. seni pis elleriyle kirine ortak etmek istiyor.

bu lağım düzeni uzun süre böyle gitmez.
dumrul dumrul
burda çemkiren olmamış, twitter'da ak'lar böyle anırmış olabilirler. yani hiç şaşırmam. biri kendi balkonunda sigara içse ona atarlanan tayyip'ten ses çıkmamasını dert edinecek halleri yok sonuçta.
boo1905 boo1905
siyasi bir kişilik olmamasına rağmen siyasi açıklama beklenen kişinin ölü taklidi yaptığı söyleniyor.
ana avrat dümdüz gitse yeridir.