29 şubat 2020 instela artık yıl zirvesi

1 /
sakil sakil
29 şubat 2020 cumartesi günü türkiye'nin bazı şehirlerinde öğlen saatlerinde başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek olan bölgesel zirveler zinciridir. şöyle ki her yöre için birer şehir belirlenip toplamda 4-5 veya belki 5-6, hatta belki de 6-7 şehirde eş zamanlı olarak zirveler gerçekleştirilecek, instela'ya zirve kültürü bir günde yeniden kazandırılacak, eş-dost sayısı artacak, fakir üniversite öğrencileri burs bulacak, evde kalmış yazarlarımız aradığı eşi bulacak, anın fotoğrafı başlığı dolup taşacak, ifşalar birbirini kovalayacak. marmara bölgesi için istanbul, iç anadolu için ankara, kıyı ege için izmir, kuzey anadolu için samsun kesin gibi. doğu akdeniz ve güneydoğu için adana, hatay veya gaziantep olur. buralar dışında da yazar yoğunluğunun olduğu bölgeler gelmiyor aklıma. 4 zirvede halledilir.
bucuu bucuu
her zirve öncesinde ve sonrasında dönen çakmak muhabbetine karşı şu şekilde giydirdiğim android +1imle katılacağımız zirve olacaktır. artık çakmağımı kim yürüttü sorularının sorulduğu günler geride kaldı.

diren bonibon diren bonibon
o zamana daha iyi bir planım olmazsa katılmayı düşündüğüm zirve.

sanal arkadaşlarım sizi de seviyorum ama gerçek arkadaşlarımı daha çok seviyorum sori. hem bakarsınız 2020 bize iyi gelir de manita falan yaparız. o zaman eniştenizi sizden daha çok seviyorum derim lol.
2
acarabi acarabi
izmir gurubu olarak tekrar eskisi gibi bir araya gelmeyi umduğum zirvedir.
neden olmasın?
ben bu yaşımda katılmayı şimdiden özlediğime göre...
bitli piyade bitli piyade
en son zirve düzenlediğimde "benimle kimse konuşmuyor" diye çemkirip gidenler olduğundan beri elimi taşın altına sokmuyorum. hazır yapılmışı olursa şereflendirebilirim.
not: top sakallı arkadaş.
6
1 /