olgun erkek

çekikgöz çekikgöz
bir kadının, içindeki büyümeyen çocukla eğlenip, hayata karşı güçlü duran yanıyla birlikte yaşlanmak isteyeceği erkektir. olayları ele alışı, hayata bakışı, yaşamdan beklentileri ve amaçları olgundur. bulunmaz hint kumaşı gibidir.
2

yalnızlık

skadi skadi
bazen o kadar alışıyorsun ki sanki hep yalnızmışsın gibi. iyi bir şey değil ama, kimseye tahammül edememeye başlıyorsun bi süre sonra, bencilleşiyorsun.

ali koç

cek ne kılsın cek ne kılsın
bir fenerbahçe başkanı düşünün ki şampiyonluk kutlaması esnasında taraftarlara "paralı köpekler" diye hakaret etsin. yine taraftarlara dönüp "kızdırmayın beni yoksa 10 sene daha gitmem bu koltuktan" diye tehdit etsin.

istemediği taraftarların kombinelerini iptal etsin, stadyuma sokmasın, fenerium'dan alışveriş yapmasını engellesin.

sonra başka bir fenerbahçe başkanı düşünün ki seçimi kazandığı an ilk yaptığı şey taraftarların önünde eğilmek olsun. kongre üyelerinden birisi düğününe davet etti diye elinde meşale ile düğünde tezahürat yapsın. nerede taraftar topluluğu görse yanlarına gitsin, onları selamlasın. kombine bilet almak için geceden stadyuma gelip sıraya giren taraftarlara yemek göndersin, sabah ilk iş olarak stadyuma gelip onların arasına katılsın.

ali koç'un daha yapacak çok işi var. fakat arkasında ne isterse yapacak ona destek verecek milyonlar var. bu saygıyı hak etmek için yaptığı tek şey de bu kulübün gerçek sahibi olan taraftarlara saygı göstermek oldu. iş bu kadar basit aslında!

yalnız aziz yıldırım'ı ne güzel çabucak unuttuk değil mi?

25 temmuz instela konaklamalı kuşadası zirvesi

sakil sakil
instela zirvesi ve 5 yıldızlı otel... hmm... oğlum 5 yıldızlı otelde kalacak parası olan insanın sosyalleşmek için sözlük yazarlarına neden ihtiyacı olsun ki? ha derseniz ki birimizin vereceği otel parasıyla bir ev kiralayıp içine doluşalım, mantıklı derim. en azından hesaplı bir tatil olur. ha bu arada gideceklerin böbreğini paket yaptırıp gitmesini öneririm.
1

gecenin 12 sinde ıssız bir yoldan eve giden kız

yırtıcıkalem yırtıcıkalem
iyi niyetle de olsa, arkasından takip ederek korumaya girişmenin tedirginliğe sebep olabileceği kızdır. bunun yerine kendisi geçilip orta hızla yüründüğü takdirde kendisiyle ilgilenmediğinizi düşünerek size güvenecek ve güvenlik ihtiyacı hissediyorsa o sizi takip edecektir.
devamı