istanbul un koca bir ahıra dönüştüğü gerçeği

bitli piyade bitli piyade
kurban bayramının yaklaşmasıyla beraber kurulan hayvan pazarları nedeniyle ortaya çıkan gerçektir. nereye gitsem bok kokuyor. yani şu olay daha temiz bir şekilde yapılamaz mı? her yere abidik gubidik tesis kuran koca belediye şu olayı çözemiyor mu? insanlar işe giderken bok koklamak zorunda mı? hayır zaten insanlar leş gibi yıkanmadan, deodorant kullanmadan dolanıyor üstüne bu bok kokusu hiç çekilmiyor. koca şehir king's landing gibi amk.
3

lgbt yi fethullah gülen kurdu

marine li şarkılar marine li şarkılar
çok güzel bir söz vardır bu çakma milliyetçiler için:

"kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa,
bilin ki en namussuzu odur."


-friedrich nietzsche

kısa saç

skadi skadi
bi cesaret dün gidip saçımı hiç olmadığı kadar kısa kestirdim. sonuç umut vericiydi. kalp krizi geçirmedim. hatta kendimi,meg ryan'a filan benzediğime ikna etmeye çalıştım bi süre. (bkz:hepimizin içinde bir femalus kezbanus un yatması) sonra etrafımdakilere sardım. "hayır şöyle sağ profilden bakınca da mı benzemiyorum" tadında. en son bıkıp bi siktir git amk artık dediler.

hakan hepcan ın gomis e maymun demesi

marine li şarkılar marine li şarkılar
milletin saçma sapan vinelari sayesinde götünü kaldırdığı ve twitter'da saçma sapan tweetleriyle komedyen olduğunu iddia eden zavalli bir ırkçılık hareketidir.

galatasaray kulübü ve bağımsız hukukçular da kendisine dava açacağını açıklamıştır.

bir de pişmiş kelle gibi 'ben ırkçı değilim' gibi açıklamalarda bulunmuş zavallı herif.

şimdi kimse 'hakan hepcan kim abi?' diye sacmalama gayretine girmesin, bu yaptığı ırkçılık başkalarına örnek olsun. siz bunları simarttiniz tıpkı halil söyletmez gibi. alın kimleri ünlü yaptığınızı görün!

edit: çok bilmişler gelmiş gene ırkçılığı gizliden sempatik gösterip bir de değildir diyorlar. arkadaşım bir siyahi'ye maymun demek ırkçılıktır. bu da senin de bunu normal görerek ırkçı olduğunu gösterir. ergen ergen konuşmayın aq.

o ırkçı tweet:

haber:

www.cumhuriyet.com.tr

en temiz seçmen kitlesinin chp de olması

joepescix joepescix
harbiden terör açısından da, ahlak açısından da en temiz taban chp'de, en çok terör damgası yiyen chp'dir hala ispat edilmiş birşey yoktur ki direkt olarak chp'nin ne pkk ile ne de fetö ile bağlantısı yoktur. dindar olmadıkları için en çok chp'yi ahlaksızlıkla suçlarlar, açık giyiniyor filan muhabbeti döner ama aslında en ahlaklı kesim chp'dir.

chp'ye atılan çamurlar için yapılacak tek tespit "kişi kendisinden bilir." dir.
devamı