erkeği çekici yapan detaylar

i am that flamingo i am that flamingo
beyfendilik
karşı cinse mesafeli olmak

gerçi bunlar detay değil temel unsurlar. rahat, her gördüğü çekici kadına kur yapan biri başka hangi özelliklere sahip olursa olsun iticidir.

memeleriyle övünen kız

akrep kadın akrep kadın
40 yıllık kadınım. onca kadın muhabbetine şahit oldum da içlerinde hiç öyle memesiyle övüneni yoktu.
çünkü gerek duymuyorlardı. kadın kadına memesini neden övsündü.

erkeklere övmek için de meşrepten ağırlıkça taviz vermek aklı başında her kadın gibi onların da işine gelmezdi.

sırf memesi var diye kimse ahlakından taviz verip övünmeyi göze almaz.

alan da ne bileyim...
6

hayatın anlamı

müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
hastayken sağlık, yoksulluk içinde varlık, kalabalık iken yalnızlık, yalnızken kalabalık, çocukken gençlik, gençken emeklilik, emekliyken gençlik gibi ne yoksa onun varlığını doldurmakla geçiyor. kızıl elma adeta.

18 şubat 2020 gezi davası duruşması

written and directed by written and directed by
"türkiye cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" nedeniyle açılan ve 16 kişinin yargılandığı davada tüm isimler beraat etti. yıllarca boşa tutuklu yatanlar, ülkede hayatı zindan edilenler, yurtdışında yaşamak zorunda kalanlar oldu ama duruşma salonundaki alkışları duymak bile iyi hissettirdi.

www.cumhuriyet.com.tr


bu arada cuma günü görüntüleri yayınlayacağız demişlerdi. davanın çözülmesi için asıl o görüntüleri bulmak lazım. 7 yıl geçmiş aradan. o zamanlar parlementer sistem falan var tabi. hey gidi...

kuaför değiştirme nedenleri

yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz
mahalle yanarken, orospu saçını tararmış. dolar 7 tlnin üstüne çıkmış, kriz patlamış piyasa içler acısı ne zaman nasıl toplanır belli değil. bizi ücretsiz izne çıkartmışlar ben işi bırakma kararı almışım memlekete geri döneceğim. evi nasıl boşaltacağım, eşyaları kime vereceğim, geri kalanını nasıl eve götüreceğim. bir daha ne zaman iş bulacağım. geride kalacaklar; bütün arkadaşlarım, sosyal çevrem, alışkanlıklarım... beynim yangın yeri. ama bir kıvrımı kuaförünü nasıl bırakacaksın diyip dürttüyor sürekli. şaka gibi tek derdim oymuş gibi. dip boyamın numarasını öğreneyim bari diye düşünürken şeytan tırpanıyla çıkıp ama ombre yaparken geçişleri kimse onun gibi yapamaz diye canımı sıkıyor. zor oldu ama bıraktım. şimdi sadece instagramdan takipleşiyoruz. 4 senelik ilişkimizin sonu.
bense bir buçuk senedir gönlümün yeni kuaförünü bulamadım. birinin kesimini beğendim, ikinci defa gittim saçımı kızıla boyattım. adam alnımın yarısına gelen boyaları temizlemeden kınalı maymun gibi gönderdi beni. bir daha uğramadım. başka birine gittim saç kesimiyle 45 yaşında sınıf öğretmeni gibi oldum. arayışım devam ediyor. onu da kaybedeceğimi bile bile bulacağım. *
devamı