lö şuhane vs wendera

lö şuhane lö şuhane
iki gündür soldan inmeyen kıyas,

sizce de wenderaya haksızlık olmuyor mu?

hemen zekamın, özgüvenimin, iş bitiriciliğimin, asalak olmayışımın, tutkumun, mememin, götümün büyük bir kısmını dışarıda bırakıp geliyorum

...

yine eksik, oraya; para miktarı kadar dokunulabilen bedenimi, parayla satın alınacak sohbetimi, altı çukur narsistliğimi, tartışırken çirkefleşebilmeyi ekleyelim.

heh şartlar eşit.

fight girls!

zeki ve kendinden emin insan kimseyi iplemez, istediğini yazar istediği fotoğrafı format uygunluğunca atar. tabii işbu halde sivrilen bu profile gelecek tepkilere de yine içi dolu özgüveni ile kolayca savuşturur.

kimseyle bir problemim yok benim,
fakat bu kadın her başlıkta benim yazdığımın altına tam tersi giri yazıyor, aslında kendini övmüyor beni aşağılıyor(!) ama o kadar korkak ki bunu asla net yapmıyor, o kadar basit ki ne kastettiğini sorduğumda sadece yorumumu siliyor. bu midemi bulandırıyor.
varsa bir tespitin sikimde olmasa da söylersin tek seferde ama kendini pazarladığın(mecazen) her giride beni iğnelemek için lafı benim etrafımdan dolandırmandan inanılmaz sıkildım.

zekadan açık ara yoksun vur kaç yapman ve dişimi doldurur bir karşı atak olmadığın için kendini kenarda övmeye devam et ama beni sıfırlayarak değil, bunu yapabilirsin, dene, basit.

hemcinsini konu edip, "bu böyle böyle ama bakın ben asla böyle bir kadın değilim" diyerek kendini parlatmak kadar adi bir ticari hile yoktur.


ulan hiç alakasız baba başlığına yazıyorum "karı kızla yedin paraları baba" diyorum altına koşup "babam çok elit bi adam, hiç karı kız ayağı olmadı, kazancını bize hibe etti" yazıp babam üzerinden babasını pazarladığını gördüm lan bi ara ahbsjzj ne yapayım yani sana uyup, benim babam seninkini dövercilik mi oynayayım?

sayfalarca bahsettiği özgüvenin tek harfini bünyesinde barındırmadığını, onu eleştirenlere karşı annesinin topuklularıni giymiş de büyük büyük konuşmaya çalışan ağzı bozuk kız çocuğu hallerinden kolayca anlayabilirsiniz.
şuna bak, başlıkta kim beni savunduysa nick altında çemkirmiş.

beni bi sal.
2

instela yazarlarının çektiği fotoğraflar

one2one one2oneiş çıkışı sırası, sokak kısıtı öncesi güzeli.
1

instela yazarlarının itirafları

sorandana sorandana
berbat bir yazım var ve bu zamana kadar yazıyla ilgili durumlardan bir şekilde paçayı kurtardım. fakat bugün paçayı kurtaramadığım ilk gündü. yazı önemli ve kaç yasında olursam olayım bu yazı düzelmeyecek ne yazıkki...
3

günde 1000 yeni covid tanısı konurken normalleşmek

harici gazelhan harici gazelhan
bilim insanları kademeli geçişi önerir ve bizlerde bunu umarken, 1 haziran 2020 itibarıyle hemen hemen her yerde yeniden faaliyete başlanıyor olması sebebiyle hiç de normal sayılamayacak bir normalleşmedir.

demek ki deniz bitti.

amaçlananın hakikaten de sürü bağışıklığı kazandırmak olduğunu düşünüyorum.

gerçi bize de oldukça uygun bir bağışıklık şekli.

wendera

the red queen the red queen
hayal dünyasının ürünlerini epeydir okuyorduk, bugün yenilerini eklemiş. kaale alasım yok, olsa engellemezdim. epey zaman da kaale almayı planlamıyorum bu copper digger hayalciyi.
devamı