3 4 şubat chp adalet ve cesaret kurultayı

1 /
blackslimbright blackslimbright
16 nisan'da çalınan oyların hesabını soramayan korkak ve ezik bir adamın kurultayına bulduğu komik isimdir. adalet ve "cesaret" bak bak bak...

ha ama ben kemal beyin bu seçimde de kazanmasını istiyorum. chp seçmeni buradan başka bir partide konsolide olmadıkça bu fosil partiden bir bok olmaz çünkü. şu seçimde kemalin oyu bir 17-18'e gerilesin de sen o zaman gör tantanayı. özellikle genç ve kadın chp'lilerden akşener'e ciddi bir oy geçişi olacak.

akp nin de istediği muharrem'in kazanmasıdır bence. güçlü bir akşener yerine gücün eşit dağıtıldığı iki partiyi tercih ederler. netekim ahmet hakan gibi tipler şimdiden "kemal bey ile bu iş olmaz" naraları atmaya başladılar.
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
kemal kılıçdaroğlunun hikaye anlattığı kurultaydır.

yerelden güçlenerek genel seçimi kazanacakmış paşam. aga kaç senedir bu koltuktasın hâlâ yerelde güçlenemediysen bırak bu koltuğu biraz da başkası denesin.

en düşük öğretmen maaşı açlık sınırının üzerinde olacakmış, yaklaşık 5 bin küsür lira olacakmış yani, her 24 kasım'da bir maaş ikramiye verecekmiş öğretmene.

edit: yoksulluk sınırı demişti, hödük'e teşekkürler.
1
yemekten çıkan kıl yemekten çıkan kıl
onca şeyden sonra hala gandi kemal seçilirse siktirin gidin kapatın partiyi hdp'ye geçin daha iyi. oy değil yarran başını alırsınız artık. 8 seçim kaybeden 70 yaşında bir dede vasıtasıyla iktidara saksakcılık yapacak bir ana muhalefet istemiyoruz. partiyi kürtculere teslim eden, pkklı ibnelere kadro açan bir zat çıkıp hala atatürk'ün adını ağzına alabiliyor.

bu tiyatroyu daha fazla izlemeyeceğiz. yallah kandile şakşakçı kemal. seçilsen de secılmesen de.
di mi ama di mi ama
chpyi iktidar yarışına sokacak, ülkede söz sahibi haline getirebilecek bir gelişme olmadıkça önemsiz bir kurultay olacaktır. akp - iyi parti yarışına bir aday daha çıkarabilirlerse ülkede siyaset daha ilgi çekici hale gelebilir.

yüzde 25 i bile hiç eden bu kadronun önümüzdeki seçimde yüzde 25 bile alamayacağını görmek için müneccim olmaya gerek yok sanırım. bu kurultay sonrası chp tabela partisi olma sürecine de girebilir.
topalkırkayak topalkırkayak
bir şeyler yazdım sonra sildim. zira, ileri demokrasi ve adalet anlayışımız ileri cesareti çok sevmiyor. ben de dışarıda hayatıma devam edebilmeyi istiyorum. o yüzden, semizotu var çok güzel, yersen.
amanna amanna
bugünden itibaren oyumun chp'de mi kalacağını yoksa iyi parti'ye mi gideceğini belirleyecek kurultaydır. sanırım kim seçilirse hangisinin olacağını söylememe gerek yok.
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
ince, chp içinde mutlu azınlıklar var, çankaya'yı, şişli'yi vs alınca mutlu olanlar var. rize, urfa kimsenin umrumda değil.
halkın bir bölümü tv yorumcularına iman ediyor, etmeyenler ise bizi yeterli bulmuyor dedi. değişim için adayım diyor.

sadece bu eleştiriler bile yeterli aslında.
yahudicowboy yahudicowboy
vekil ince'nin sadece iktidarı değil kendi partisini de eleştirdiği bir konuşmaya şahit oluyoruz. sanırım bu kurultay, köprüden önce son çıkış. totem yaptın katılın siz de sinerjiye...
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
o delege yapısı ile kemal kılıçdaroğlu nun kazanacağı kesindir.

delilik, sürekli aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemektir / einstein.

eğer kk seçilir ise iyi partiye chp den oluk oluk oy akar.

baykal zamanında 499 olan belediye sayısını 240 lı rakamlara düşürmüş bir genel başkandan bahsediyoruz.
cerrato cerrato
kk nin kazanmasıyla bugün seçim olsa iyi parti çılgın atar..
sayın kk bu saatten sonra erdoğan'a laf etme , yapıştın koltuğa yapıştın..
1 /