3 düzine ve 2 destenin toplamı kaçtır

tilki tilki saat kac tilki tilki saat kac
vallahi yarın sırat köprüsünden geçerken 3 düzine 2 deste toplamını bilmeleri fayda etmeyecek.
onları salih amelleri ve yüce kitabımız kur'an-ı kerim'i hıfzetmeleri kurtaracak.
sırat-ı müstakimden ayrılmayınız.

selam ve dua ile.
12
ithinkthereforeiam ithinkthereforeiam
düzine de deste de çift sayı,
gelen cevaplara bak aq;
2.5, 51, 55, 57
çift sayıları toplayıp nasıl tek sayı buluyorsunuz lan?!

ülkedeki ateist sayısı bunlar sayesinde artıyor...

devam edin böyle aslanlarım, helâl olsun...
maximus maximus
beni gelecek adına umutlandıran videodur. er ya da geç insanlar imam hatip denilen garabetin gereksizliğini anlayacaklar ve pozitif bilimlere yönelecekler. böyle yarışmalar ve videolar çoğalmalı ki iyice rezil olsunlar.
sophones sophones
gelecekte ülkeyi yönetmesini istediğim nesil bu işte.

gümbür gümbür geliyorlar görmüyor musunuz? nasıl da konuşturdular ama hocayı?

gelecekte dış güçleri de böyle konuşturacaklar ve foyaları ortaya çıkacak işte.
loss loss
hayır bu neden böyle bir konu oldu ki onu anlamadım . amk bu örnekten yüzlerce var bu memlekette . hani bu çocuklar sarık ve cübbe giydikleri için mi bu cevapları veriyorlar ? yani sarık çıksa ıs çözülecek mi ? okuma yazma bilmeden 8. sınıf bitiren çocuklar var yapmayın . genel bir durumu özele çekip alttan alttan islamı alaya almaktır bu .
revoluce revoluce
her okulda varlar. okudukları okulla ilgili olsa keşke. ama dini eğitimin tercih meselesi olmasından yanayım, bir zorunluluk olmamalı. bu, apayrı bir konu.
ellerine tablet, telefon tutuşturup yeter ki sessizce bir kenarda otursun kafa şişirmesin dediğimiz çocuklar bunlar. o cihazlarda barış özcan videoları izlemedikleri ortada.
bilimin, matematiğin, sanatın, tarihin çocuklara sevdirildiği, merak uyandırdığı bir sistem kurulmadıkça bolca göreceğiz bu örnekleri. işini çok çok iyi yapan öğretmenleri tenzih ediyorum. sınıf susmadığı için "dersi içimden anlatıyorum ve sınavda bundan sorumlusunuz" diyen öğretmenler var bu ülkede. boğazı kopana, bacakları varis olana kadar sınıfın hakimiyetini sağlayıp çocukların hayatlarına dokunabilen öğretmenlerle aynı maaşı alıyorlar üstelik. çocukları teknolojiden soyutlamadan süreci nasıl yönetebileceğimize odaklanmak lazım. ilk devrim evde başlasa mesela...