3 ocak 2020 kasım suleymani nin öldürülmesi

1 /
blackslimbright blackslimbright
kesin ve abd tarafından üstlenilen vakadir.

-dünya iran'ın yanıtını bekliyor. bizim gibi kınayarak geçiştirmeyecekleri kesin.
-trump fena prim yapacak. bin ladin'in ölümünden bile daha etkili olabilir bu.
-abd son zamanlarda ortadoğu'da düşen popülaritesini ve gücünü de hatirlatmis oldu.
-ayrıca şişe dönüp dolaşıp bizim gotumuze girecektir. iran'dan gelecek olan 4 milyon mülteci hayırlı uğurlu olsun.
4
ıasybd ıasybd
nicedir boyundan büyük işlere kalkışan küstah iran hükümetinin amerikan ayısı tarafından sahada hedef alınmasıdır.

iran hadsiz, amerika dengesiz, illa bir savaş çıkartacaklar. gerçi iran makul olsa kaç yazar, amerikan ibnesi, bizim zeka küplerinin de katkılarıyla bölgeye girdi ve çıkmıyor. israil puştunun işaret ettiği kim varsa gözün üstünde kaşın var diyerek saldırıyorlar, saldıracaklar. senelerdir dallanıp budaklanan bitip tükenmez ortadoğu savaşlarında yeni bir perde açmak için götünü yırtıyor amerika, kana doymadı kansız orospu çocukları.
azwepsa azwepsa
sadece kasım süleymani değil, aynı zamanda onu havaalanında karşılamaya gelen haşdi şabi başkan yardımcısı ebu mehdi el mühendis de aynı saldırıda öldürüldü. bu sefer ölümü iran dışişleri tarafından da teyit edildi.
house md house md
kim dağıtıyo lan bu kartları? dağıta dağıta kartlar eskidi la?

pembe götlü sarı pipi iran'a "demograğsi" getirmeye hazırlanıyo anlaşılan. az kaldı bize de gelir 2-3 seneye bu meyd in amariga demograğsi.

tüh, tam da elenktürünklü araba yapçektik.
2
dumrul dumrul
kendisi çok zamandır selefi cihatçılar tarafından öldürülmüyordu bu yüzden hayatından baya baya endişe etmeye başlamıştım. sanırım abd bu kuklalardan bir cacık olmayacağını anlayarak olaya doğrudan el koymuş.

umarım çin ajanı perinçek abi afiyettedir. kalbine filan inmemiştir.

süleymani su katılmamış bir terörist orospu çocuğuydu. kendisine anti-emperyalist süsü veren rus çocukları ağıt mağıt yakıyorlar, onları not edin. çünkü sizin aklınıza savaş açan, sizi manipüle etmeye çalışan tiplerdir onlar. bununla birlikte kendisini gebertenler de terörist orospu çocukları. emri veren trump da terörist orospu çocuğunun teki. yani iki orospu çocuğu birbirine girince içlerinden biri otomatik olarak aklanmış olmuyor.

şimdi vekalet savaşına ara mı verildi, ne oldu bilmiyorum. abd ve rusya'nın doğrudan müdahil olduğu her savaş hepimiz için büyük bir beladır. bu olaya sevinmek bu yüzden mümkün değil. yani oradaki terörist orospu çocuklarının gebermesinde bir sorun yok ama abd'nin böyle sağa sola rahatça saldırması tabii ki herkese dönük bir tehdit.

bağdadi'nin, bin ladin'in ya da kasım süleymani'nin öldürülmesi tam olarak aynı şeydir. geberenler açısından da karşılarındaki katil sürüsü açısından da... bu olayların hiçbiri iyi - kötü savaşı değil. bok vs bok... hangisinin tarafını tutabilirsin?
ithinkthereforeiam ithinkthereforeiam
3. dünya savaşı falan filan diye konuşulmasına sebep olan ölüm...

çıkmayacak 3. dünya savaşı falan... iran içinde her yerde kutlama var şu an... halk öldürüldüğü için mutlu, çünkü adam saf kan bir terörist idi... iranlı kaç arkadaşım varsa hepsi ile konuştum, hepsi aynı şeyi söylüyor: çok iyi oldu...

bize ucu dokunur mu? bilemiyorum...
hakanhoca hakanhoca
bize en kısa vadede yansıması akaryakıt fiyat artışı şeklinde olur. dün gece, dolar kısa bir an için yüzde dört artmış. sonrasında kar satışı olmuş ve düşmüş gibi ama yine de birileri fena para kaldırdı.
1 /