3 şubat 2018 instela izmir zirvesi

1 /
the red queen the red queen
bazı bana göre önemli nedenlerden dolayı bu tarih iyidir diye düşündüm. geçen toplantıdan verim alamadık. saat olarak 6 diyelim bu kez. mekanımız kovan.

katılmak isteyen herkesi bekleriz. liste aşağıda:

1. kehkeşan
2. the red queen
3. tanrım sana geliyorum
4. typokiller kesköse
5. hu huu hayat çok güzel
6. hepimiz aynı pisliğin şeysileriyiz
7. kalburabastım
8. haksızfiil
9. lapetitecomparatiste
10. gölgelerin efendisi
11. manisa tarzanı
12. nanzio

ek: trollüğüne geleceğini söyleyen belirtsin, sonra ciddiye alıp listeye ekliyorum.
19
hogwartstan kaçan kız hogwartstan kaçan kız
o tarihte çoktan istanbul'a dönüş yapmış olacağımdan ötürü katılamayacağım zirve. oysa bir saatliğine de olsa uğrayıp tanıdık bir kaç yazarı görmek güzel olurdu, neyse sağlık olsun.

ayrıca üç büyüklerden bir tek istanbul'da ses soluk çıkmıyor, şaşırtıcı.
5
acarabi acarabi
son zirve gibi mekan olarak bar olacaksa (karşılıklı konuşmak mümkün olamıyor çünkü) ve sadece bir kişinin inisiyatifiyle kotarılacak zirve ise maalesef diyeceğim zirvedir.
değilse...
rene rene
sakin bir mekan olsun, rahat rahat sohbet edilebilsin, hani şu önünde burada wifi yok birbirinizle konuşun yazan butik mekanlardan
the red queen the red queen
insanlar toplanıp iki muhabbet etmek için çaba sarf ediyor, takdir etmek yerine saçma sapan yergiler geliyor. şuradan gerginlik çıkarabilenleri tebrik ederim. kimse katılmaya mecbur değil arkadaşlar. düzenledim diye de son çıkmaya mecbur değilim. nedenini de o gün açıkladım. anlamak istemeyen zaten sosyalleşmesin. mekanı öneren arkadaşıma kendini bu kadar kötü hissettirdiğiniz için tebrikler. kendi çaba göstermeyip iş yapanı lüzumsuzca eleştirmek de büyük başarı. sinirim geçti. herkesten özür dilerim. zirve için güzel bir mekan seçmeye çalışıyoruz. beğenince ilk giriye eklerim.
6
acarabi acarabi
evvelce değerli kardeşlerimizin mükemmel organizasyonları ile gerçekleştirilen ve örnek olacak şekilde kardeşlik ve dostluk ortamında zamanın dibine vurularak her konuda kafa patlatılan ve eğlenilen zirvelerimiz için "altın günleri" diyerek küçümseyen kişinin organizasyonu ile gerçekleştirmeyi düşündüğü zirveye katılmayı düşünmemekteyim.
zirveye katılmayı düşünen tüm kardeşlerime iyi eğlenceler...
the red queen the red queen
bu protokol gerektiren, yemekli bir toplantı değil. bu bir organizasyon da değil. bu ortalama bir mekanda zamanı uyanların geleceği bir toplantı. yüksek beklentiniz varsa rahatsız olursunuz.

bu laf sokmalar filan çok sıkıcı. ben öyle kibar kibar ağır laf etmelerle de uğraşamam. canınız sıkılacaksa ve ortamı da gerecekseniz ne siz üzülün ne biz üzülelim.

gelmek isteyen buyursun iki gülüp kalkalım.
5
1 /