30 yıl sonra uyanılsa sorulacak ilk soru

1 /
mavi sever mavi sever
kabus muydu diye sorarım. nedeni ise 30 yıl içinde uyurken pek çok şey kaçırmış olmam. hayat akıp gidiyor düşünsene sen 30 yıl aynı yerde sekiyorsun. ikinci sorum ise bana bunu kim yaptı olurdu.
gölgelerin efendisi gölgelerin efendisi
"güzel güneşli günler geldi mi ?" olurdu heralde. harbiden. çok merak ediyorum medeniyet güneşi ne zaman doğacak çilekeş ülkeme, ne zaman mutlu mesut kavgasız gürültüsüz bir arada kardeşçe yaşayacağız. yargılamadan birbirimizi, önce dinleyerek kulak vererek tartışacağımız.
empati'nin normal sayıldığı günler.

dışlayarak sınıflaştırarak ayrıldığımız değil de ortak bir çember içinde birleşerek daha da güçlendiğimiz. imam nikah kıyar mı ya da şeytani güçlere karşı savunma sanatı gibi saçmalıklar yerine uzayla biyolojiyle ilgili çarpıcı keşiflerimizin gündem olduğu olacağı günler.
cedrıc8 cedrıc8
elde ki bilimsel verilere göre bu dünyanın son kullanma tarihi çok yaklaştı. bu dünya 2047 yılını görmeyecek yüksek ihtimal. o yüzden soracağım ilk soru şu olurdu: ''hangi gezegendeyiz?''
sessiz soylesi sessiz soylesi
gözünü 30 yıl sonraya değil de ekşi sözlükte açanlar var aramızda

(bkz: arak)

not: abi başlığa bir şey diyemem açarsın aynı konuyu eyvallah. fakat bütün giriler arak. altlarında alıntıdır yazmıyor bu ne lan
1 /