5 kasım 2017 suudi arabistan helikopter kazası

dumrul dumrul
(bkz: winter is here)


Suudi Arabistan’da Devlet Yetkililerinin Olduğu Helikopter Düştü
mesaisaati mesaisaati
oğlum nasıl ülke lan bu. ortalık prens kaynıyor.
prens diye kralın oğluna denir bildiğim. dün de prensler gözaltında manşetli haberler okuyunca gülmeden edemedim. prens dediğinin bir ağırlığı olur, burada tam tersi. yarın bir gün "torbacılık yaparken görüntülenen prens polisten kaçamadı" şeklinde haberler okursak şaşırmam artık.
3
80 sonrası genç 80 sonrası genç
bu ölen prens, ilan edilen veliaht prens muhammed'e mi yoksa muhammed'in amcası olan prense mi yakındı acaba ona göre büyük resmi göreceğim daha.

anam ne çok prensiniz var yaa...
artificialmagazine artificialmagazine
şu sıralar arabistanın üzerinde kara bulutların değil arapların dolaştığının işareti olan kaza. şu an amerikayı arkama aldım diyen bir adet arap veliahtın ülkede estirdiği radikal dalgayı oturduk izliyoruz.

radikal deyince sevimli gelmesin sakın. radikal dediğiniz böyle işte. helikopter düşürmeler felan filan. mesela deselerki yarın otelde tutulan prenslerden biri zehirlendi öldü; kim ne diyecek?

üç aşağı beş yukarı hesap edin buradan birilerinin bir tarafını arkama aldım diye düşünen arapların neler yapabileceğini. şu silsilede en acıdığımsa arabistan halkı. hiçbir s*kim yapamadan öylece izeleyebilecekler ancak tüm olanları...

şaka lan şaka ne acıyacağım üzüleceğim? mülteci olarak gelmedikleri sürece sürünsün pezevenkler s*kimde değil. kendine acımayan adamlara ben ne acıyacağım? ülkede kadına araba kullandırtmayıp türkiye'de avrupa'da beachpartylere akan prenslerin de tıynetini... yada neyse. 3 5 tane suudi için ağzımı bozmaya değmez. şu olaylar bence gösteriyor ki aramco net bir şekilde new york borsasında açılacak. minik veliaht prensimiz komple kaptırmadan rahat etmez.