5 kasım 2017 teksas kilise saldırısı

1 /
ofansif sol bek ofansif sol bek
10 kişinin hayatını kaybettiği saldırı. saldırgan etkisiz hale getirilmiş. altından ışid çıkarsa şaşırmamak lazım. ortadoğu'da cihatçıları besleyip büyüten, faaliyetlerine göz yuman emperyalistler, eninde sonunda bu saldırılarla yüzleşiyorlar. ama ne yazık ki olan halka oluyor. bu saldırıların faturasını, bu örgütleri besleyip büyüten emperyalistler değil, halklar ödüyor.

tr.sputniknews.com

edit: habertürk'ün geçtiği bilgiye göre de 27 ölü, onlarca yaralı var.
2. edit: olay ışid saldırısı değil de, cinnet geçiren bir psikopatın işi de olabilir. bekleyip görmek gerekir.
lanetherif lanetherif
altından işid çıkarsa işid son çırpınışlarını abd içindeki hücrelerini aktif ederek veriyor demektir.

lakin bu ara abd gündemi içinde kilise, din, vatanseverlik, muhafazakarlık vs... düzenli sjw ve antifa saldırısı altında. bunların içinde çok uç noktada fikirlere sahip olan insanlar da mevcut.
malumdur ki teksas tüm bu abd içinde bir nevi başkenti sayılır.

saldırganın açıklanmasını merakla bekliyorum.
edit:
sjw falandır dedik adam cracker çıktı rıza baba fuck that shit.
dumrul dumrul
trumpçılar "insanlar öldü olayı siyasileştirmeyin" dediğine göre cinnet geçirmiş muhafazakar bir hristiyan tarafından yapılmış olması daha yüksek ihtimal.
bu ikiyüzlülüğün bir okulu falan mı var bilmiyorum. bunların bizdeki karşılığı tayyip beygillerin dili de hep aynı. saldırıyı yapan kendilerindense "terörün dini olmaaağz" diye haykırır. "olayı siyasileştirmeyin" diye ağlar. değilse "bunlar budist, yoga deyip geçmeyin" diye bağırır.

gerçi okul falan dedim ama okulu varsa bile bizimki diploma almayı becerememiştir oradan da.
80 sonrası genç 80 sonrası genç
"saldırganın 26 yaşında abd vatandaşı devin patrick kelley olduğu açıklandı. 2009-2013 yılları arasında abd hava kuvvetleri'nde görev yapan kelley'in bir süre de incil okulunda öğretmenlik yaptığı belirtildi."

www.ntv.com.tr

killer, shooter gibi ifadelerden anlaşılan terör örgütü bağlantısı yok kafayı kıran amerikalılardan biri.
scott the dick scott the dick
abd'de silah almak kolay. adamlar cinnet geçirince dolduruyorlar silahları çantaya, hooop kalabalık insanların olduğu bölgelere.

yasalarından kaldırsınlar silahlanma özgürlüğünü, bu iş huzur içinde çözülsün.
the red queen the red queen
yine radikal bir dinci ama bu kez farklı bir din. redneckler bizim çemberler kadar radikaldir. o yüzden ara ara böyle olaylar oluyor.

ek: adam için ateist de deniyor, hıristiyan da, müslüman da. kimin aksi argüman üretmeye çalıştığına bağlı olarak iddia değişiyor. bakalım bi berraklaşsın da haberler, anlaşılır.
1 /