6 temmuz 2019 instela istanbul zirvesi

1 /
driving einstein driving einstein
istanbul'da bu yıl toplam miting sayısı kadar yapılan zirvelerin sonuncusu. daha olur da en sonu bu işte. *

hogwartstan kaçan kızı instela istanbul şube etkinlik sorumlusu yapın artık... *

ekleme: mekan önerim adalar. sürekli kadıköy, taksim, bilmemne olmasın. yiyorsa adalar'da buluşun *
6
kojiro hyuga kojiro hyuga
tır şoförü bi abi vardı belki de abi değildir bilemedim bira falan ısmarlayan o olacaksa katılmayı düşündüğüm zirve bi de minnoş kızlar tabii. minnoş kızlarla zirveyi beklemeden de buluşabiliriz. minnoş kız grupları yazsın.
vitriol vitriol
bütünleme haftamın 2 temmuzda bitiyor olmasına rağmen 6 temmuzda yapılacak olması manidar olan zirvedir. aşağı yukarı bir ay istanbulda kalacak olmama rağmen bir türlü zirveye denk gelemiyor olmam da biraz şov sanki ama yine de bu süre içinde haftasonları moda sahilinde bira içmek için toplamayı düşünenler olursa bir mesaj bırakabilirler belki.
yoltengri yoltengri
tanımadığın onca kişi ile bir etkinlik düzenlemek saçma ve komik geliyor bana. ben çocukluğumdan beri tanıdığım kişilerle bile yılda en çok 2-3 kez buluşuyorum.
2
ah ya neymar ah ya neymar
erkek beyler takım elbise, dişi hanım kişiler ise abiye giydiği takdirde sayın şahsım tarafından şereflendirilecek zirvedir. bir businessman olarak çok afedersiniz baskılı tişört giymiş bir zavallıyla aynı masaya oturmam ne yazık ki mümkün değil.

ayrıca takım elbiseler italyan kesim ve %100 yün veya pamuk olmalı, ipek içermesi tercih sebebidir. aynı şekilde ipek kravat/mendil, kol düğmesi ve saat şart. saat kesinlikle swiss made ve otomatik olacak, japon mekanizmalar da kabul edilmeyecektir. bayan kişilere gelince, hanımlar olabildiğince seksi giyinecek, sırt ve göğüs dekoltesinden asla ve kata ödün verilmeyecektir. dekolteden taviz veren hanımlar ivedilikle ortamdan uzaklaştırılacak ve instela üyelikleri de derhal sonlandırılacaktır.

şartlarımı kabul ediyorsanız sözlüğün en muhteşem yazarı olarak teşrif edebilirim.

saygılar.
hayalperestinhayali hayalperestinhayali
belki bu sefer ben de katılırım. her ne kadar birkaç giri üstteki gibi baksamda olaya "tanımadığın onca kişi ile bir etkinlik düzenlemek fikri garip". yine de farklılık olsun diye düşünüyorum.
badass badass
prensip gereği aids kapma riskim olan her durumdan kendimi uzak tuttuğum için madıköye uğramıyorum. taksim'de olursa gitmeyi düşünebileceğim ekşın.
1 /