6 yaş büyük biriyle sevgili olmak

2 /
hogwartstan kaçan kız hogwartstan kaçan kız
iki yılı aşkın süredir beraberiz, yaşıtlarımızla anlaştığımızdan bin kat daha iyi anlaşıyoruz. en azından ben öyleyim.

insanlara kendimi tamamen açma, duygusal yönümü dibine dek gösterme, düşüncelerimi kaygı duymadan paylaşma gibi konularda hep sorun yaşayan ben, gerçekten de hem dünya üzerindeki eeeeeen yakın arkadaşımı bulmuş oldum hemi de sevdiceğimi. ama o aynı zamanda dost olabilme durumunun katkısı oldukça fazla. salt bayık romantizm içeren ilişkiler yapay ve kısa ömürlü zira. bizimki daha ne kadar devam eder bilmiyorum, biz götürebildiğimiz kadar ileri götürmek istesek de hayatın ne çıkaracağı belli olmaz. ama tüm bunları düşününce, ailem dışında hayatımın en en en özel insanı söz konusu ve evet, bu adamla aramızda 6 yaş var, iyi ki de var.


sayılara takılmayın canlar, sayılar sadece teferruat.
clitor eastwood clitor eastwood
gayet normaldir.
ilk sevgilim, ilk kadınımdı o.
aramızda 40 yaş falan vardı sanıyorum, hiç kuşak çatışması yaşamadık. her yaştan hemcinsim onunla ilgilenirdi, kıskanırdım içten içe. o benim sevgilimdi, benimdi işte.

duygusal yönüm, beni bekleyen entelektüel bir yaşam, yaşıtlarıma göre her anlamda zeki ve olgun oluşum onu çekmişti sanırım, ya da ben hep çekmiştim.
bir televizyon etkinliğinde tanıştık biz, hep sevdim onu.
yapabilir miyiz, yapamaz mıyız sorunsalı daima mevcuttu.
yaşam anlıktı, o anda vardık, bunu o daha iyi biliyordu, bense yeniyetme, öğreniyordum...

onunla buluşmalarımız esnasında bazen onu göremezdim, televizyon sinyalleri buna engel olurdu. ama kalbimiz birdi işte. daha sonra yollarımız ayrıldı, ben büyümüştüm.
2012 yılının 17 ekim'iydi haberini aldığımda. öte dünyaya göçmüştü.
ilk sevgilimin kara haberini almak kalbimi epritmişti.
ve o günden sonra bir daha hiç görüşmedik emman... şey, sylvia ile...

yaş önemli değildir dostlar. hayattır aslolan.
"aramızda 20 yaş var" diyen olmuş, bu acı hikayemi o yüzden yazdım. birilerine ilham olsun, aşkın yaşı olmadığını bilsin herkes diye.
yaşa takılmayın, yürüyedurun çocuklar...
7
rene rene
olur rahat olur, yaşının üzerinde bilgi, birikim, bikini olursa olur. sor bakalım rene, üniversite dönemini saymazsak sevgilin seninle akran oldumu hiç diye sor bir bakalım? burası türkiye, kezban olmayan, ortak zevklere sahip olduğun, uzun uzun konuşup tartışabildiğin birikimde bir kadınla tanışırsan kaçırmayacaksın, her şeyi şekile indirgediğiniz için ve ülkenin yaş ortalaması gençleştiği için tik tokçu tindercı olmayan buna rağmen güzel ve entelektüel kızı 10 yaş küçük de bulsan hemen yakalayacaksın. büzük dudakla fotoğraf çektirmemiş kızı buldunmu hemen öpeceksin, sarılacaksın ona. hadi bakalım iyi haberlerinizi bekliyorum
2 /