8taş

attila the hun attila the hun
elalemin sikiyle gerdeğe girilmez sözünden bihaber hazımsız beşiktaş düşmanlarının liverpool hezimetine istinaden dillerine pelesenk ettiği ifade.

hayır beşiktaş bu kadar kötü ve başarısız bir takımsa sen niye bütün gün beşiktaş'la uğraşıyorsun? gidip kendi "dengin" takımlarla mücadele etsene? yok beşiktaş'ın büyüklüğünün farkındaysan böyle çakallıklarla karizmasını çizemeyeceğini nasıl anlayamıyorsun?

kendi takımın 8 tane atar, senelerce dalga geçersin, eyvallah. ama elin ingilizinin galibiyetinden nemalanmaya çalışmak nasıl bir eziklik, nasıl bir aşağılık kompleksi ve nasıl bir kuyruk acısının eseridir anlamak mümkün değil.
beşiktaşklı beşiktaşklı
futbol ahlakından nasip almamış liverpool takımı, teknik ekibi ve taraftarının kendi rezilliklerinden başka bir şey değildir. 3 puanlı sistemde değil 8, 88 tane gol atsan en fazla alacağın 3 puandır.
liverpool maçından birkaç sene evvelinde lucescu kaptanlığında fırtınalar estiren beşiktaş'ım bir lig maç esnasında 3-0 öne geçmiş ve 4. gol arayışıyla kontraya çıkmıştı. lucescu ise kenardan oyunculara bağırıyor, geri dönün diyordu. hatta atak sonlanınca lucescu kontraya çıkan oyuncuyu yanına çağırıp, paylamıştı da..
maç sonrasında ise yaptığı açıklamada futbol ahlakından bahsetmiş, tekrar karşılacağımız bu takıma daha fazla atak yapıp gol atmak saygısızlıktan başka bir şey değil demişti..
işte bizler böyle bir kültürü benimsediğimiz için beşiktaş'lıyız. ve futbol ahlakından nasibini almamış siz 8taş diyenler, bu nedenle beşiktaş'lı değilsiniz ve olamazsınız...
chevolution chevolution
anlamadığım şey bize sekiztaş diyenlerin bir tanesinin takımı 10 yemiştir, bir diğeri 6-7'li skorlara sahiptir. yüzsüzlük bu olsa gerek.