a me lee

karsenger karsenger
2 gün tatile gittiği zaman herkesi satıp ortadan kaybolan döndüğü zaman da "kimse beni aramadı" diye isyan edip eski sevgililik yapan yazar gibi yazar. seviliyorsun üstadım
2
house md house md
şahsımı, seri artı ve favoriye boğmak suretiyle, onore etmiş bulunan, "yazmak" ve "yazabilmek" arasındaki farkı, girilerinden kolaylıkla ayırt edebileceğiniz, bünyesinde mebzul miktarda entelektüelite barındıran, adam gibi adam; yazar gibi yazardır.

zat-ı alilerinin kadirşinas tavırları, bendenizi ihya etmekte, şu naçiz vücudumun kıvançla dolmasına yol açmaktadır; arz ederim.
2
vatican vatican
amy lee yazmak istemiş herhalde yanlışlıkla yazmış.
bilinçli yazdıysa ciddi sıkıntıları olabilir.
allah taksiratını affetsin ne diyelim, amen!
a me lee a me lee
7 yıldır buradayım. amacım artı fav olsa çoktan yeterince alırdım. burada aralıklı zamanlarla giriler yazdım. son 2-3 ayda biraz daha aktif kullandım ve her zaman geri durduğum bir şeyi bu sefer yapmadım. insanlarla konuşmaya başladım. çok güzel insanlarla tanıştım. çok güzel muhabbetler ettim. şimdi ise bana bazı şeyler yöneltiliyor. sanırım söz hakkı bana düştü açıklayım artık. zira beni savcılığa verildiği iddiası üzerine bekleyip sonucu görmeyi düşünüyordum.


şimdi ilk olarak burada olay marine li şarkılar ile tanışmamla başladı. kendisi ile sohbet muhabbet derken telefon numarasını gönderdi. ekleyemedim ben de ona numaramı gönderdim. mevzu whatsapp'a taşındı. gruba aldı beni. grupta ben ve nemlendirici kullanan ebu leheb vardı. merhaba merhaba dedik. konuştuk ettik. karsenger dahil oldu. ki zaten aramız iyiydi. tarçınlı havuç dahil oldu. son olarak da son oss bukucu dahil oldu. herkesin ismini öğrendik haliyle. ha telefonumda house, karsenger, tarçınlı ve marine li dışındakilerin numaraları kayıtlı değil.

karsenger'e dedim ki nedi abi bu grubun olayı amacımız ne? bilmiyorum ben de dedi. marine li ye sordum. sözlükteki islamcı ve akp li tayfayı sindireceğiz dedi.

bana garip geldi zira ben ateist değilim. deist de değilim. müslüman da değilim. herhangi bir inanca ya da inançsızlığa dahil değilim. beni tanıyan herkes de bunu bilir. kimsenin inancına ya da inançsızlığına dair tek kötü kelimem de yoktur.

neyse. karsenger ben havuc ve marine li grupta güzel sohbetler ettik. bol goygoy döndü.

ebu buna kızdı. grubun amacının bu olmadığını söyledi. ben de benim sözlükte bulunma amacım da burada bulunma amacım da geyik. ciddiyet ile işim yok. gibisinden şeyler yazdım.

gruptan çıktığım gibi bütün geçmişi sildim. olayların buraya geleceğini tahmin etmemiştim. delil derseniz elimde delil yok o açıdan. arşivci ifşacı bir insan da değilim.

neyse ortalık sakinleşti. gruba bir tek girimi gönderip bunu artılayın, bunu şöyle yapın demedim. aksini iddia edenler mesajlarımı deşifre edebilir buna izin veriyorum.


açık konuşmak gerekirse oss'nin de bir tane link gönderdiğini görmedim. karsenger'in de, havuç'un da.


bana üç fav için mağduriyet oynuyorsun diyenler olduğu için bu açıklamayı yapıyorum.


daha sonrasında grupta mevzu çıktı. ebu gruptan çıktı. marine li çıktı. ne oluyor diye ilk soran oss ile bendik. kendisi de bunu onaylar sanırım.

marineli ye neden çıktığını sordum. bizi çağırıp gruptan çıkmasını doğru bulmadığımı söyledim.

sanırım 1-2 gün sonraydı. karsenger gruptan cıktı. ben de çıktım. sonrası hakkında bir fikrim yok.


daha sonra marine li tekrar çağırdı beni. leheb in artık grupta olmadığını söyledi. ben katılmak istemiyorum dedim.


gel zaman git zaman. bir kaç giride fikir ayrılığına düştük marine li ile. yorumlarda tartıştık. en son kendisine girilerime yorum yapma lütfen yazdım. aksi halde silerim dedim. özelden küfürler yazdı. ben de "kaybol" yazmakla yetindim.


kendisi müsade ederse bu mesajları yayınlarım. ya da aksini iddia ediyorsa bu mesajları kendi yayınlayabilir.


house abi mevzuya dahil olup uzatma dedi. pekala abi dedim bütün yorumları sildim. buna kendisi şahittir sanırım beni onaylayacaktır.

daha sonra marine li abim ile başka bir giride yine tartışmaya başladık. yorumlar hala duruyorsa bakabilirsiniz. yaşadığım şehri bildiği için beni dövdürmekle tehdit etti. açık adres verebileceğimi söyledim. house yine dahil olup sakinleştirdi. oss ile mesajlaştık. ilk defa mesajlarda o gün konuştuk. mevzuyu uzatmamam gerektiğini söyledi.

bir iki gün sonra bana bazı sözler gelmeye başladı. leheb'in adını soyadını birilerine verdiğime dair. leheb'in adını bilirim. soyadını vs hiçbir şeyini bilmem.

özel hayatın gizliliğinden dolayı savcılığa gideceği söylendi. gitsin benlik bir durum yok dedim kendi kendime.

house ile yine konuştuk. olan biteni tam bilmediğini ancak leheb ile konuşmamın doğru olacağını söyledi. bu mevzunun doğrusunun leheb'in bana mesaj atıp "bunu sen mi yaptın" diye sorması olduğunu o yüzden leheb ile konuşmayacağımı belirttim.


mevzular bundan ibarettir. artısı eksisi var ise ismini geçirdiğim arkadaşlar ekleyebilir.
bunca senedir burada yazdım, çizdim. zaman zaman siyasi, zaman zaman geyik peşinde koştum. bu mahlasım ilk başlangıçtaki değildir. kendimce bazı sebeplerden dolayı değiştirdim. bunu da yazmıştım zaten.

insanlara karşı hiçbir zaman saygısızlıkla yanaşmadım. bundan sonra da yanaşmam. bu açıklamayı da bana ithamlarda bulunulduğu için yazıyorum.


herkese iyi geceler diliyorum.şu giriyi yazdığım ve isim vermeden ithamlarda bulunduğum doğrudur. oss ile mesajlaşmamızdan bahsettiğim olay buradan sonra gerçekleşmiştir. burada isim vermediğim ve kırıcı konuştuğum için zan altında bıraktığım kişilerden özür dilerim. zira sinirli bir anımda gerçekleşti. girimde bahsettiğim kişi;
(bkz: marine li şarkılar)

ek; nemlendirici kullanan ebu leheb ile görüştüm. kendisi buraya bunu yazmamı istedi benden.
"yazdığın her şey doğru. bu şekilde dürüstçe açıklama yaptığın için sana teşekkür ederim. yazdıklarının hepsine katılıyorum."
5
iche iche oldu nietzsche iche iche oldu nietzsche
alican cem ve diğerleri. neydi bir arada tutan şey hepinizi birleştiren neydi nicklerinizi? bu arkadaşların birbirine düştüğü vatsap grubunun ulvi amacı şuymuş;

"karsenger'e dedim ki nedi abi bu grubun olayı amacımız ne? bilmiyorum ben de dedi. marine li ye sordum. sözlükteki islamcı ve akp li tayfayı sindireceğiz dedi. "

sözlük solcuları akplileri sindirmek için grup kuruyor sonra hepsi birbirine düşüp kendi kendilerini sindirmeye başlıyorlar, ahahagagshshshhsssss ananisikiyim.

bir islamcı ve akp li olarak gotumle güldüm afedersiniz.
gölgelerin efendisi gölgelerin efendisi
hani eski toprağın bir delikanlı tanımı vardır ya. adamın hasına kalitelisine derler.
heh işte öyle delikanlı bir adam.

açık fikirliliği ve kaleminin derinliği ile bana ilham veren bir yazardır aynı zamanda.

ve ister istemez, mangal başında elinde bir karton parçası, üzerinde bir atlet, ağzında bir cugara ve kısık gözleriyle canlanır gözümde. mangalın yanında da bir bira şişesi tabi belki birkaç :)
8
jean paul marat jean paul marat
nickini bir türlü doğru yazmayı beceremediğimi yeni fark ettim. "a ma lee" sanıyordum. ikinci a aslında "e" imiş.

gerçek hayatta kendisini tanımadım ama iyi bir insan olduğuna dair kuvvetli izlenimlerim var.
1