a me lee

karsenger karsenger
2 gün tatile gittiği zaman herkesi satıp ortadan kaybolan döndüğü zaman da "kimse beni aramadı" diye isyan edip eski sevgililik yapan yazar gibi yazar. seviliyorsun üstadım
house md house md
şahsımı, seri artı ve favoriye boğmak suretiyle, onore etmiş bulunan, "yazmak" ve "yazabilmek" arasındaki farkı, girilerinden kolaylıkla ayırt edebileceğiniz, bünyesinde mebzul miktarda entelektüelite barındıran, adam gibi adam; yazar gibi yazardır.

zat-ı alilerinin kadirşinas tavırları, bendenizi ihya etmekte, şu naçiz vücudumun kıvançla dolmasına yol açmaktadır; arz ederim.
1
vatican vatican
amy lee yazmak istemiş herhalde yanlışlıkla yazmış.
bilinçli yazdıysa ciddi sıkıntıları olabilir.
allah taksiratını affetsin ne diyelim, amen!
iche iche oldu nietzsche iche iche oldu nietzsche
alican cem ve diğerleri. neydi bir arada tutan şey hepinizi birleştiren neydi nicklerinizi? bu arkadaşların birbirine düştüğü vatsap grubunun ulvi amacı şuymuş;

"karsenger'e dedim ki nedi abi bu grubun olayı amacımız ne? bilmiyorum ben de dedi. marine li ye sordum. sözlükteki islamcı ve akp li tayfayı sindireceğiz dedi. "

sözlük solcuları akplileri sindirmek için grup kuruyor sonra hepsi birbirine düşüp kendi kendilerini sindirmeye başlıyorlar, ahahagagshshshhsssss ananisikiyim.

bir islamcı ve akp li olarak gotumle güldüm afedersiniz.
gölgelerin efendisi gölgelerin efendisi
hani eski toprağın bir delikanlı tanımı vardır ya. adamın hasına kalitelisine derler.
heh işte öyle delikanlı bir adam.

açık fikirliliği ve kaleminin derinliği ile bana ilham veren bir yazardır aynı zamanda.

ve ister istemez, mangal başında elinde bir karton parçası, üzerinde bir atlet, ağzında bir cugara ve kısık gözleriyle canlanır gözümde. mangalın yanında da bir bira şişesi tabi belki birkaç :)
4