abdülkadir ömür

ofansif sol bek ofansif sol bek
dünkü maçta ikinci yarıda oyuna giren ve olcay'a yaptığı asistle trabzonspor'u dirilten, alınan galibiyette önemli pay sahibi olan futbolcu. henüz 18 yaşında. eğer iyi çalışırsa, şımarmazsa, kendisini fiziksel, teknik, zihinsel ve en önemlisi de kişisel olarak geliştirirse müthiş bir yıldız olur. oyun görüşü, özgüveni, top tekniği on numara. yeter ki çalışsın, yeter ki şımarmasın. bu dediklerim yusuf yazıcı için de geçerli.

eğer iki maçta havaya girer, amiyane tabirle götü kalkarsa örnekler aşağıda:

(bkz: barış memiş)
(bkz: ali şen kandil)
(bkz: yusuf erdoğan)
(bkz: aykut demir)
(bkz: batuhan karadeniz)
(bkz: ozan tufan)
(bkz: özer hurmacı)
(bkz: daha gider böyle)
suskun yüreğim suskun yüreğim
kendisine geleceğin messisi denmeden önce trabzon altyapısında halkın zaten tanıdığı ve bir an önce takıma katılmasını istediği, trabzonsporun boyu kısa olduğu gerekçesiyle kendisine kondisyon yüklemek için bu güne kadar beklettikleri, çalışkanlığı ve yetenekleriyle gelecekte rakibin canını gerçekten yakacak olan futbolcudur.
kaptann kaptann
daha 18 yaşında beşiktaş deplasmanında sahadaydı. yeterli bir başlangıç şahsen. seyrederken de heyecanlandıran bir futbolcu. umarım tez zamanda hem kulübüne para kazandırarak, kendini geliştireceği bir avrupa kulübüne gider.
yeditepe yeditepe
bugün oynanan trabzonspor-fenerbahçe maçında döktürmüştür kendileri. 1999 doğumlu olmasına rağmen trabzonspor'da ilk 11'in değişmez oyuncuları arasına girmiştir. messi vari top sürüşü, çalımları, kıvrak zekası ve aniden vurduğu şutlarla kendisini izlettirmiştir. bu yağız genç deliaaanlı uzun yıllar türk futboluna hizmet verecektir. izlemeli, izlettirilmelidir. bu arada trabzonspor 4 kişi ile altyapıdan ilk 11'de oyuncu oynatarak bitmeye yüz tutmuş türk futboluna ne yapılması gerektiği hakkında mesaj vermeyi de ihmal etmemiştir.

trabzonspor bu hamleleri ile ne yapmak, nereye varmak istemektedir? assffsddf
ofansif sol bek ofansif sol bek
ingiliz daily mirror gazetesinin haberine göre, liverpool'un 27 milyon pound değer biçtiği futbolcu. kloop da çok istiyormuş. inşallah asparagas değildir ve bu teklif değerlendirilir. gerçi, apo'nun hala bazı eksikleri var, ama onları da çalışıp kapatabileceğini düşünüyorum. böyle bir transfer hem trabzonspor için, hem abdülkadir için, hem de liverpool için faydalı olabilir.

www.mirror.co.uk
nautilus nautilus
google da adını yaz, yer sofrasında fotoğrafı çıkıyor. söylediklerini google translate de çevir, londra da, madrid de, roma da nasıl yaşayacak sorusunun cevabını çok ararsın.

bu futbolcuyu avrupa nın hangi takımı alır? istanbul da bile zor oynar.
anabacı vokke anabacı vokke
valla oralara gusto stili yaşam tarzı olanlar gelmiyor genelde, kaka hariç...

futbol aç adamın işidir, bunu bile bimeyen barzoların hakkında yorum kastığı futbolcu. ya zaten izmir'deki gavurun bağına bahçesine çökünce kendini bir bok sanan trakya köylüsünüm kibri kadar salakça bir ego yok bu günyada. pele santos'ta a takıma çıktığında evinde elektrik yoktu lan. ev aletlerinin de elektirikle çalıştığını bile bilmiyordu kral. annesine çamaşır makinası alınca elektrikle çalışıyor bu dememişlerdi gücenmesin diye. ama sonra new york'larda yaşadı... para her şeyi çözüyor, bir eğitmen tutarsın senden daha büyük gurme olur bu uşak...

ha tabi dünyanın tüm futbolcuları fakirlikten geliyor ama bizimkilerdeki daha ziyade mantalite sorunu. afrika'daki kabilesinde götünde yaprakla gezen adamda bile olmayan mantalite sorunları var türk futbolcusunda. cristiano ronaldo, arda'dan daha büyük fakirlikten ve ezik bir geçmişten gelmiştir ama adamı henüz silahla bar basarken görmedik. hoş bizim zenginimiz bile barzo olduğu için futbolculara kızmamak lazım. bu çocuğa masada yemek yemediği için liverpool'da top oynayamayacağını iddia eden sik kırığı yer sofrasının da altında bir seviyede kültürel olarak. ama yazık ki farkında değil...
nautilus nautilus
dün lig sonuncusu olan başakşehir le maçında, girdiği 12 ikili mücadelenin sadece birini kazanabilen wonderkid. hayaller liverpool, gerçek ankaragücü olacak gibi.

bu futbolcunun hayata bakışında sorun var.