abi kardeş ilişkisi

1 /
prens miskin prens miskin
abi açısından bakıldığında yığınla sorumluluk ama yığınla şevkat,kardeş tarafından bakıldığında yığınla yasak ama yığınla sevgi demektir.her gün en az bir kere didişmeden kafanın rahat etmesi demektir.gereksiz ispiyonların el altından çimdiklenerek örtülmesi demektir.bir garip ilişkidir hasılı.
butterflyy butterflyy
abi candır...güveneceğiniz biri vardır,sizi kıskanan bir adam vardır arkanızda babanızdan sonra..hele ki sizi kollarınızın arasına alır,kaburga kemiklerinizi kırana kadar srıp sarmaladığı an gerçekten abinizi hissedersiniz...
biraşişesindekiizmarit biraşişesindekiizmarit
şu an yarama tuz basandır. özleniyor çünkü abi dediğin uzakta olunca. başın sıkışınca hemen yanına koşamıyorsun telefonla konuşmak da yetmiyor, bir kahve eşliğinde olmuyor muhabbet. canın sıkkın olunca kahve yapan, çay demleyen biri olmuyor. yanınızdaysa kıymetini bilin be.
laflapeynirgemisiyürütenyazar laflapeynirgemisiyürütenyazar
muhteşem bir şeydir.

size daima güven veren birinin olduğunu bilmek dünyanın en harika şeylerinden bir tanesidir.size koşulsuz değer veren yegâne insanlardan bir tanesidir.adeta bir güven abidesidir abi.
abinizi çok sevin.değer verin.kardeşlik çok önemlidir.her zaman destek olan birisinin olduğunu bilmek insanı mutlu kılar.

abi candır gerisi heycandır.(gülen surat olacak burda)
zebzeci zebzeci
her olayda suçu bana atandır ama her sıkıntıda da yanımda olandır. hiç yalan atmadım bu adama ben. he bak doğruyu saklamışımdır ama yalan yoktur. öyle bi güvenir ki dünyanın en dürüst insanı sanarsın kendini. 7 yaş farkın verdiği bir saygı vardır ki kimseyi öyle sevmezsin. kardeş başkadır.
allahtabikisuper allahtabikisuper
kendisi şu anda sözlükte yazar konumundadır. decca isimli yazar iste kendisi


hayatımda en önem verdiğim şahsiyettir kendisi ne kadar da anlaşamasak da bazı konularda o benim en değerli varlığımdır. bunun çeşitli nedenleri vardır tabiki de en önemlisi ne olursa olsun hep yanımda duruyor olabilmesidir. bugüne kadar hayatımda ne kadar yanlış yaptıysam hep yanımda oldu her an her anlamda herşeyiyle sözlük aracılığıyla yine kendisine teşekkür ediyorum ama fazla da g.tü kalkmasın diye buraya çok sık uğramadığı için buraya yazıyorum.

tanım : hiç bir zaman aynı fikirde olmasalarda yan yana duran aynı rahmi paylaşmış iki insan ilişkisidir....
timshel timshel
emir kiplerinden oluşur. sonra yavaş yavaş incelmeye başlar. şöyle ki;

- su ver!
- kalk kendin al!
- iyi. o küpeli çocuk hakkında akşam babama yapacağın açıklamayı düşün madem.
- geçen hafta eve attığın kızlara bir kılıf uydurmaya başla sen de.
- ne biçim konuşuyon la abiyle? kılıflı mılıflı asdfg sigara içtiğini söylesem?
- yemez,sen de içiyorsun neticede.
- para veriyim lan?
- kumarda kaybettiklerini susayım da sen ordan bana bi limonlu soda kap gel hadi yiğidim.
- kitabını sikim senin. paralel kahbe!
- kendine de bi soğuk su sdf
missstiffany missstiffany
hakkında abartılı destanlar yazılan ilişki türü. entryler de genellikle ya erkeklik dayanışması, ya da erkek olanın üstünlüğü gibi sakat temalar çerçevesinde yazılmış.
bob saginowski bob saginowski
avrupa-afrika ilişkisi gibidir.

hep bir sömürge durumu vardır ilişkinin içinde.büyük olan ne derse o olur. küçük olan markete gider.
büyük olan geliyor kumanda'yı bırak kaç...
1 /