abuk sabuk rüya

marque of quiet marque of quiet
sonu hayr olsun ama bu aralar kafa çok dolu galiba. abuk sabuk, bol stresli, bol koşturmalı rüyalar görüp duruyorum. sabah daha yorgun kalkıyorum. bir tarafımda açıkta kalmış değil ama bir çözüm bulmak lazım bu işe.
sevgili jane sevgili jane
bismillahirrahmanirrahim sayın hazretiler ama bu ne biçim bir rüyaydı.

rüyamda 1 hastanede stajdayım. maske fln verilmiyor, orada çalışan arkadaşlarım günlük pedden maske fln yapmış. kağıt kürek işlerini hallediyorum ama asansöre binince farklı boyuta gidip tekrar geri dönüyosun fln mecbur merdiven kullanıyorsun.
neyse hallettim. stajım 2. katta psikiyatri servisinde. 6. katta da yemekhane var.

diğer stajyer arkadaşlarla sohbet ederken liseden üst dönemden kızla karşılaşıyorum fln sohbet ederken bizimkileri kaçırdım.

sonra aaa neyse gideyim yemek yiyeyim, aranın bitmesine az kaldı diyorum. asansörle yetişmeye çalışırken, sekreter gal gadot hanım beyaz önlüğümü düzeltiyor. biraz kilo vermen lazım diye de ekliyor neyse...

yemek katına geliyorum, liseden sınıf arkadaşlarım. milkşeyk yapıyorlar... tam kendimi çileğin kokusuna kaptırmış içerken, dedim aaa dur yemek yiyim. hasta alırken açlıktan bayılırım fln.

yemek kısmına gittim, yeşil fasulye ve büüüüüsbüyük patatesli bir şey var. hiçbir stajda tazr fasulyeyi güzel yapmadıkları için onu es geçip şu değişik jel gibi ve büsbüyük patatesle tabağımı doldurdum.

sonra bir doc hanım, aa sen kimsin nesin muhabbeti. elimdeki tabağı pıt aldı, odaya gitti. neyse dedim tekrar alırım ben kızı bekleyemem. tabağa asla alamıyorum ama sürekli kaşıktan masadan ordan burdan düşüyor, jel gibi demiştim...

neyse bu güzel doc hanım ve birkaç arkadaşı bi odanın içinden çıkıp bağırarak eylem yapmaya çalışıyorlar. elinde de 1 adet elma dilim patatesim korkutucu olduğunu sanıyor. hastaneyi fln protesto ediyorlar, ben hala sallamıyorum yemek almaya çalışıyorum. neyse bir oğlan uzaklardan koşarak koşarak geldi bunların üstüne uçar pozisyonda zıpladı, boşluğa düştü. güldük ettik, cebinden ayıcık düşürdü. lan sen kavgaya girecek adam mısın sen minnoşsun fln diye dalga geçiyoruz.

çocuk düştüğü yerden ayağa kalkmamak için önündeki kıza evlenme teklif etti.

ben haaaaaaalaaaa jel patatesi düşürmeden tabağa koymaya çalışırken uyandım.
4