acarabi

1 /
labirend labirend
yaşa ve tecrübeye eskisi kadar hürmet etmeyen yeni nesil gençliğe rağmen, cesurca ve tevazu ile bu mecrada yazan abimiz. iyi ki gelmiş, sözlüğe kalite ve neşe getirmiş. ben yeni keşfettim üstadı, nasıl da kaçırmışım bugüne kadar. üstelik izmirli! eksik olmasın, hep yazsın. saygılarımı sunarım.
zincirlemegunahtamlaması zincirlemegunahtamlaması
normalde kimsenin nick altına gidip ters laf etmem ama beyler bence fake bu yazar size diyeyim. yani umarım fake biridir. eğer gerçekten bu yaşta böyle takılıyorsa durum vahim.
cümle sonlarına altı nokta koymalar, ergen geyikler, oldum ben tiripleri falan filan. lütfen bizi yaşını başını almış adam imajı yaparak yediğini söyle, lütfen.
ayrıca......
07 meme ucu olan var mı 07 meme ucu olan var mı
yapmış olduğumuz zirvede bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle gençlere taş çıkartmıştır. iyi ki gelmiştir. yaşının getirdiği yaşanmışlıklar ve tecrübelerden dolayı kendisinden dinleyebileceğimiz pek çok şey olduğunu gördük. bu arada yapmış olduğu jest karşısında buradan bir kere daha kendisine teşekkür ediyorum.

saygılar.
cazurbey cazurbey
artık işbu kelimesindeki "iş" ve "bu"nun bitişik yazıldığının farkına varması gereken yazar.

yoksa yazdığı girilerin %90'ı cebren ve hile ile zapt edilmiş olabilir.
çiftkakadir çiftkakadir
haberi yokken sözlükte ne karaladıysa artısını da eksisini de fazlasıyla verdiğim yazar.aynı zamanda güzel yazıların altında imzasını gördüğümüz olgun bi abimiz.saygılar abi...
marseille marseille
yaklaşık 1 ay boyunca sürecek atıp tutmalara, tartışmalara en temiz nokta atışını yapmış abimizdir.
ne diyordu demet akalın?
"burada tecrübe konuşuyor."

#15813114

uktedir: abi saygılarımla......
hatta.................
seni anmak öyle kolay değildir seni anmak öyle kolay değildir
soru işareti kullanmayış sebebinin kişisel olup olmadığı merak edilen yazar:

"ne yapacaklardı. seni her gördüğünde üzerine mi atlayacaklardı. doğanın naturası gereği genellikle erkek ilerleme yapar, dişiyse ya beklemede kalır ya da fazla nazlı ise kaçar gibi yapar."


doğanın naturası?
1 /