açık kasık külotlu çorap

birfincancay birfincancay
iç çamaşırı giyme konusunda renk, şekil tercihlerinin olması ve bunları partnerin isteği üzerine de şekillendirmek kadar doğal bir şey yok. saygım sonsuz. ancak bu işte, yukarıdaki görselde olduğu gibi, hiçbir pratik karşılığı olmayan über yaratıcı (!) ürünleri pazarlama amaçlı olarak fıstık gibi kızlara giydiriyorlar ya, onlara aldanmayın.

bu tarz ürünleri; nerde böyle aşırı kilolu, selülitli, ya da yatakta tavır olarak hiçbir orijinalliği bulunmayan, tutkudan anlamayan kadın varsa onlar kullanır. onların yatağa heyecan katmaktan anladıkları da sadece budur. bir yerlerden görmüşlerdir böyle giyiniliyor diye... onları alır, giyer ve cinsel açıdan oldukça tatmin edici olduklarını iddia ederler. kilosu selüliti şusu busu önemli değil aslında. sadece kalıp olarak yakışmasa bile alıp giyerler onu demek için söyledim. yoksa kilolu kadınlardan da ne cevherler çıkıyor, onun da farkındayım.

böyle; iki karış uzunluğunda orası burası noksan çoraptan, üç beş arşın tülden dantelden, incik - boncuktan, deriden süetten neyin medet uman kadınlardan bence uzak durun. bilin ki başka numarası yoktur. bunları giyip karşınıza geçip "eee hadi?? ben delikli don giydim, daha napiim" kafasıyla yatağınızda paralize olmuş sünger bob gibi duracaktır.

bir pamuklu donla, bir solmuş renkli tişörtle sizi mest edebilen bir hanım varsa esas onu bırakmayın derim ben. naçizane.

çorapla da çiçek yapabilirsiniz. daha mantıklı.bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
bir açık kasık boxer değil.

üniversite döneminde ev arkadaşımın delik boxerı hakkında yaptığı benzetme sonrası ne zaman görsem gülme geliyor. sinir bozucu. allah korusun kötü bir yerde denk gelmekten. gülmeyi açıklayamazsın da şimdi.
edit: imla.