açıklık

restinmusic restinmusic
tamam açık sözlüsünüz, siz her şeyi rahat rahat konuşursunuz, saklayacak bir şeyinizde yok. ama biraz edep.

görmedim ben böyle bir şey ya. erkek erkeğe muhabbette konusu geçer, kız kıza muhabbette de geçer böyle şeyler ama bazı şeyleri güzel kılan gizli olması, bilinmezlik, ulaşılmazlık değil mi?

ne zaman baksam regl muhabbeti, yok kim kime ellemiş, bilmem kimin neresi, kızların şurası, erkeklerin burası.

abicim hiç mi işiniz gücünüz yok. başka konularda hiç mi fikriniz yok. aklınız donunuza mı kaçtı afedersiniz?

ben de konuşurum böyle şeyleri tamam da bir kızı karşıma alıp ne zaman regl oluyorsun diye sormam? o da anlatmaz beni bilen bilir zaten. ama cidden bazen dayanılmaz oluyor ve bu sizin yaptığınız açıklık değil düpe düz görmemişlik ve edepsizlik.

edebi de çok dinci olduğumdan söylemiyorum. ne beş vakit namaz kılarım, ne de öyle sıkı sıkıya inanırım. sadece ramazanda oruç tutar insanlara saygı gösteririm o kadar.

ama ben böyle gördüm, böyle yetiştim. siz hangi ortamda yetiştiniz dedelerinizin, anne, babanızın karşısına geçipte bunları konuşuyor musunuz merak ediyorum?

açıklık bu değil, erkeklik bunların muhabbetini yapmak hiç değildir. öyle yok askerlikti, yok senin orandı burandı muhabbetleriyle olmaz. adam olunda azıcık kadınlara saygınız olsun şu platformda.

biliyorum şimdi bir iki tanesi atlayacak geyik yapmak için sözüm onlara değil zaten onlar laftan anlamaz. belki anlayan birileri çıkar diye sözüm.

erkekler odun değildir, kadınlar da kullanıp attığınız oyuncak değildir.