ad astra

1 /
dream endless dream endless
yıldızlara demek olan. actrusun harkulade şarkısı. hatta şarkı değil efendim kendisi yer yer duygu seli yer yer avent garde'ye giriş dersleridir. sözleri de güzeldir

ı have everywhere sought
and nowhere found
so ı lift the bleedin` bodkin
and thrust the grief deepest in

the gleaming bodies of infinite skies
have for my spirit
the cold charm
of death`s welcoming eyes
ın secret to my soul
they are ıdeals of old
komiknickbulamadim komiknickbulamadim
muhtemelen uzay mekiğinde dolanımının bugün yıldönümünü kutlayan kişi. zira bugün doğmuş olmuş. doğum günü yahu bildiğiniz!!

büyüyor büyüyor. kendisine buradan mutlu yıllar diler, nice nice seneler falan dileriz demek isterim ama bu onun için çok sıradan cümleler. olsun, kısfmet!
komiknickbulamadim komiknickbulamadim
eskiden de pek yazmıyordu ama artık hiç yazmıyor.


beni taklit ediyor bak. ne ayıp! kendin ol kendin diyorum. ben vazgeçtim, pek görünmüyorum ama bu bana yakışıyor. ayrı bir hava kattı bak. ne kadar cool, karizmatik, seksi ve gizemli oldum. ama sen, hani sen, öyle uzay mekiğinden mars'ı seyrederek yaptığın karizmanın yanına ne ekledin ha? sorarım sana.

bu yüzden yine yaz, yine sürmenaj ol.
komiknickbulamadim komiknickbulamadim
yaşadığına dair bir iz bulmak istiyorum şu günlerde.

bakıyorum, görmüyorum. görmüyorum yine bakıyorum.
dinliyorum, duymuyorum. duymuyorum yine de dinliyorum.

öyle ya da böyle. sus ya da konuş.

hıhım!
aller anfang ist schwer aller anfang ist schwer
sıradan biri olmayıp dünyaya bambaşka bakabilen, tam bir kova burcu insanı olup bunu yazdığı girilerinden de hissettiren sevimli bir yazar.
ayrıca ileride büyük ve güzel işler başaracağına inandığım ve benim gözümde kuzuk temasıyla bütünleşmiş olan pek sevgili yazar kardeşimdir kendisi.
let s have some fun let s have some fun
rüyamda gördüğüm yazar. kendisini hiç sevmem. çok ciddiyim hiç sevmem. o da beni hiç sevmez lakin böyle şeylere inandığını biliyorum gayet zor bir durumdaydı, ölüyodu falan rüyamda. rüyamdakinin o olduğundan bile emin değilim ama ismini söylediğimi hatırlıyorum. büyük bi ihtimalle sınavdan 95 yerine 90 aldığı için evde ağlıyo olabilir kendisi. çemkirecek biliyorum ama ölücekse falan sokağa çıkmasın lütfen. öyle de çirkef bişi yani.
let s have some fun let s have some fun
kimse doğum gününü kutlamayınca üzülüp giden yazar. kendisine ulaşmayanların yoğun mail trafiğine küfür ettiklerini duydum. artık çok geç dememle birlikte görseydin arkadaşım banane yi de ekliyorum

ankaraya selamlar.
1 /