ahmet ercanlar

1 /
leonid leonid
hürriyet'in spor'un aziz yıldırım yalakası, satılmış kalemi.

sabahtan akşama kadar twitter'da aziz yıldırım için dua ediyor.
ofansif sol bek ofansif sol bek
bir twitter kullanıcısı ile olan diyaloğunda müthiş bir itirafta bulunan fenerbahçeli gazeteci.

adama demezler mi "madem böyle bir durum var,neden kaç aydır tek satır haber yapmadınız?mesele başka takımlara gelince ortalığı yangın yerine çevirmeyi biliyorsunuz" diye.
ofansif sol bek ofansif sol bek
ahmet selim kul ve volkan demir ile birlikte tesislere girişi yasaklanan hürriyet'in aziz yıldırım fanboyu spor muhabiri.

fenerbahçe'den flaş yasak kararı! futbolarena - fenerbahçe yönetiminden flaş karar! yönetici ilhan ekşioğlu resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada 3 gazetecinin tesislere giriş... futbolarena

bu durumun üstüne felipe melo kahkahası iyi gider.

edit: stada da alınmamış. lan ya hahahahahahahahaha.

siempre me quedara siempre me quedara
aziz'in mamalısı. hürriyet gazetesindeki fener'i öven gs ve beşitaş'a söven haberlerin tamamı buna aittir. gerisi de zaten beşiktaşlı gözüken ama hayatının yarısı yalan haber yapmakla geçen ismail air'e aittir. sözün özü mama alıp haber yazan bücürleri takmayın ve gazetelerini okumayın.
ofansif sol bek ofansif sol bek
yalanda bir dünya markası.

bugün "şikede kumpas" adlı bir dava var silivri'de. orada bir olay oluyor. güya trabzonspor avukatı nusret yılmaz ile mehmet baransu kavga etmişler ve sonra baransu mahkemeden kovulmuş.

halbuki olayın aslı başka. baransu, davada avukat yılmaz'ı görünce trabzonspor'un davaya müdahil olduğunu sanıp "nusret bey'e şikecilerin yanında olmak yakışmıyor" diye sitem etmiş. orada bulunan mecnun otyakmaz da şikeci lafına bozulup baransu'ya küfretmiş.
yalanı ortaya çıkınca twitini siler falan. şuraya twiti koyalım:
aslında fenerbahçelilere üzülüyorum. başkanı aziz yıldırım, yöneticisi ilhan ekşioğlu, spor muhabiri ahmet ercanlar, yorumcusu rıdvan dilmen olan bir camia... hakikaten yazık oluyor asırlık camiaya.
ofansif sol bek ofansif sol bek
söz konusu fenerbahçe olunca tapeleri delilden saymayan, ama şikeden canı yanan memleketi şanlıurfa'nın takımı şanlıurfaspor olunca "elyasa'nın tapesi çıktı" diye haberler yapan hürriyet gazetesi muhabiri. suç bunda değil, bunun gibi tutarlılık abidelerine prim verenlerde.


ofansif sol bek ofansif sol bek
yaa ahmet. sen aziz başkanına toz kondurma, tescilli şikeye kumpas de, yıllarca rakip takımlara ve taraftarlarına liseli ergen seviyesinde sataşmalarda bulun, yaptığın haberlerle fanatizmi ve şiddeti körükle; sonra o çok sevdiğin aziz ve muhterem başkanın sana siktiri çeksin. olacak iş mi? aklıma selahattin demirtaş'ın "krala yaslanmayın düşersiniz" lafı geldi. siyasette topbaş, gökçek, altepe, mehmet keleş, davutoğlu... spor medyasında da ahmet ercanlar. ben ileri görüşlülük diye buna derim.

http://www.superhaber.tv/hurriyetin-yapacagi-haberleri-aziz-yildirim-mi-seciyor-90603-haber
mgun mgun
burnumdan soluduğum şu müstesna günde birine sövmek için bana yardımcı oldu sağolsun...

tam bir sığır...


götler!
1 /