ak parti nin belediyecilikteki inanılmaz başarısı

sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı
1989-1994 yılı istanbul'da yaşayan herkesin kabul ettiği gerçek. zamane veledleri bilmez ama biraz araştırırlarsa ak parti hükümetinin başkanıyla başlayıp daha sonra gelen başarıları görülebilir.

izmir belediye başkanı hala devlet istediklerimizi yapmıyor diyerek söylene dursun, chpli belediyelerin türkiye'de ak parti hükümeti gibi çalışmadığı gerçektir.

(bkz: izmir büyükşehir belediyesine polis baskını)
hippolytaesque hippolytaesque
chp'li belediyelere bok atan zihniyete sormak lazım hükümetin bu belediyelere özellikle ödenek ayırmamasından dolayı chp'li belediyeler kendi yağında kavruluyor olmasın sakın diye!
tanım: tanımlamaya gerek dahi duyulmayan çıkarım.
oky oky
başarısızlık diyerek itiraz ettiğim durum. oraya beni de koysan ben de o kadar gelen gidene ihale verip üstüne yer ve işimi gördürürüm. oraya öküz bile koysanız aynı işi yapar imzayı atar. ama biraz vizyon biraz da şehircilik anlayışı beklerseniz karşınızda melih gökçek
sosyal medya uzmanı sosyal medya uzmanı
belediyecelikten zerre anlamayan chplilerin komik eleştirilerine maruz kalıyor. hanfendi gelmiş diyor ki, akp hükümeti neden sadece kendi belediyelerine para aktarıyor.

iktidar belediyelere para aktarırken, illerin nüfus sayısına göre para vermektedir. chp'nin ise elindeki tek nüfusu çok il izmir'dir.

iktidarın elinde olmayan eskişehir'e, diyarbakır'a gidip bakabilirsiniz.

cahilliğiniz göz korkutmaktadır ne yazık ki.

ayrıca, izmir'de halkapınar başta olmak üzere körfez'in de bok koktuğu bir gerçek siz hala saçmalamaya devam edin.

nereye gitti ümraniye çöplüğü lan? rte geliyor ve ümraniye bok kokmaktan kurtuluyor.

bak sen şu işe!!!!!111
microprocessor microprocessor
istanbul, bostancı, 22.45:

cumartesi gecesi gayet nizami olarak bisiklet ile turladıktan sonra yine bisiklet yolundan kalacağımız mekana dönerken, arkadaşım büyük şehir belediyesinin kazıp hiç bir uyarı ve levha koymadığı bir çukura, hem de bisiklet yoluna kazılmış bir çukura düşerek yaralandı. doktor raporu ve olay yeri fotoğraflarıyla, şikayet dilekçesi verdiğimiz savcıdan alınan cevap, "bisikletle o saatte, orada işiniz ne oğlum, hem ölmedin ya! bak kapatmışlar çukuru! haydi, evine git, yat, dinlen!".
evet, çünkü çevre esnafın söylediğine göre belediye isçileri pazar günü apar topar giderek çukuru kapamışlar.

siz bu ülkede polis tarafından vurularak öldürülebilirsiniz, göz altında işkenceden öldürülüp hatta göz altı kayıt ve tutanakları ile birlikte bir anda kaybolabilirsiniz, başbakanın korumaları tarafından öldürülebilirsiniz. belediyenin açtığı çukura düşerek de ölebilirsiniz!

ama üzülmeyin, tek yapmanız gereken, türkiye cumhuriyeti devleti'ni temsil eden, gücünü kullanan aklı hür, vicdanı hür bireylerin gücüne ve adaletine güvenmektir.

ayrıca bu düzenin yapım ve yayımını destekleyen herkese kafam girsin.