akademik kariyer düşünmediği halde inek olanlar

whothehell whothehell
bunun genellemesini yapan insanların ne kadar sığ bakışlı olduğunu da gösterir aynı zamanda bize.

yaptığı işi başarılı olarak yapmanın verdiği hazzı tatmak istiyor olamaz değil mi? sen sıradan bir insan olmak istiyorsun, gaussian'ın mean'i etrafında dolaşmak istiyorsun diye ve bu adam senden en az 3 sigma ötede diye ne istiyorsun?

seviyorum lan. insanların sonrasında ağladığı, ortalamanın 40-50 civarında olduğu sınavdan 90 alıp, hay amına koyim yine koymuş çocuğu diyip milletin bana bön bön bakmasını seviyorum.

dediğiniz 3.5 ortalamayı akademik kariyer için değil de, tamamen kişisel tatmin için yaptım anlicağınız üzere. yaptığı işi her zaman hakkını vere vere yapmak gerektiğini düşünenlerdenim. zaten benim için 3 ortalama ile 3.8 ortalama arasındaki fark sadece günlük yarım saatten ibaretti.
sureya sureya
vallaha ha dediğim tespit.ve bu dingilliği yapanlar kızlardır.kız sosyal hayatını iptal eder 4.00 yapıcam diye sonuç üniversite bittikten sonra evlenmek!
bu durumun verdiği hissiyatı açıklamak için size en sinir olduğum reklamı örnek vericem;
-ben bir iş kadınıyım,işim evim!
avivalı sta teresa avivalı sta teresa
akademik kariyeri düşünmelidir bu inekler,ayrıca kime ve neye göre inektirler o da ayrı bir tartışma konusudur. genelin tabiriyle ne kadar inek gibi görünseler de birçok mandadan mutlu ve huzurludurlar,sene sonunda bir iki puanın hesabını yapmazlar,not dilenmezler,götleri tutuşmaz,okulu nasıl bitircem diye bir kaygı duymazlar.
elladan tinuviel elladan tinuviel
şöyle embesillerdir. değerli vaktini kendini geliştirmeye adayacağına ders çalışarak sonrada unutacağı şeyleri öğrenmeye çalışır. bana göre "akademik kariyer düşünmediği halde pes oynayan adam"dan daha embesildir. o adam en azından yaşar, eğlenir, hayatın tadını çıkarır. bir gün çalışmaya başladığında "zamanında çok pes oynadım, gelin elinize vereyim" diyebilecektir. ama öteki yazın ağustos böceği gibi çalışmış, buna rağmen bir halt toplayamamıştır.
failimeful failimeful
bir an önce okulu bitirip anne babasına yük olmamak için para kazanmak derdinde olan kişidir.zira am göt muhabbetiyle geçirecek zamanı da parası da yoktur.
kuyruksuztilki kuyruksuztilki
benim önceki universitemde vardı böyle vizyonsuz bir mal. 3.8 ortalama yapmış fizikten yaş 24 okulu bitirmiş 3.8 le sonra bir sene daha sınava hazırlanıp mimarlık kazanmış. gastriti ve migreni vardı, hayattaki tek derdi ders. ulan 3.8 ortalama yazsana amerika'ya avrupa'ya alın beni universitelerinize diye. türkiye de değeri bilinmiyor olabilir ama şu anda belki tertemiz kampuslerde burs alırken araştırma yapıyor olacaktın. türkiye de mimara cok mu değer var,yolunu bulursan muteahhitin çizdiği iki artı bire imza atarsın paranı verirler. kaç mimar tasarım yapıyor gerçekten merak ediyorum. bu malda vizyon yok, 3.60 onu bitirir şansı varsa akademi de kalır , is de bulamaz bu mal.

neyse ben de o sırada mim faktayim. benim ortalama 1.4, üst sınıftan ders bile alamıyorum. geldi bu mal bana durduk yere yüzünde güller açıyor sen kalmışsın tasarımdan derslere hiç gelmemissin falan dedi. hikayeyi sundurmeyeyim, ben geziyorum tozuyorum bu salak kütüphaneden çıkamıyor dert olmuş bizim mala. geçtim bu arada ahaha.

neyse sonuç, ben bitiremedim okulu, dedim bitse ne olacak memur bile olamam. sıçarım böyle ise daha kolay bir bölüm bulcam avrupa'ya gitcem gezcem tozcam. şu an yeni okulumda ortalama 2.87 . yata yata geçiyorum. gunnurcugum inşallah sen odtü yu falan asindirmaya çalışıp 1 2 sene alesti ielts di derken bol bol vakit kaybederken ben farklı bir yol deneyip avrupa'yı asindiricam. ve odtü olmayacak bebeem odtulu mimar da orayı asindiriyor çünkü, afyon a falan giderken sen ben umarım avrupa da cimlerde yatıyor olacağım. hiç sevmiyorum kızım sizin gibileri kindar korkak ve caliskansiniz. dersleri bile tutkuyla calismiyirsunuz kalma korkusu sizi tetikliyor. hayatta her işiniz böyle , tat almayı bilmiyorsunuz üstüne de bi de alanlardan nefret ediyorsunuz. dur bak aklıma eldin ben seni bı stalklayayim, şimdiye odtü de olman lazımdı, 3 yıl geçti daaa.

edit: ne çok gunnur varmış. elinizde patladı di mi ortalamalariniz, vallahi çok mutlu oluyorum.
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
#17639903 numaralı girinin sahibi olan dangalaktan bir farkı olan öğrencidir.

kimi gelir meslek, sanat, bilim öğrenmek için, çevresinden akranlarından bir farkı olduğunu ispatlamak için böyle yaşından, sağlığından feragat eder. kimileri de böyle emek vermekten imtina eder, üniversiteye yerleşince oh mis, taşak kebabı yapacağını zanneder.

günleri lol, csgo, batak, okey oynamakla, götüne giresice nargile ile insta'da snap'te pozlar çekilmekle geçer. derslerde diğer öğrencileri rahatsız edercesine sıkıldımlar, ders ne zaman bitiyolar, ara verelim miler... sınav zamanı gelince not istemesini de bilir tabi. alttan alınca, senesi uzayınca utanmaz da.

sorsan şu amına koduğumun merkez kütüphanesine gidip, bi kitap açtın mı diye, oranın yolunu bilmez.

lan yemin ediyorum sizi okutmaya uğraşan ananıza babanıza, çalışan kardeş(ler)inize yazık. devletin burs diye verdiği milyonlarca liraya yazık.

bi sikime yaramazsın, bari emek verene bulaşma, amına koduğumunun paraziti!
6