akli dengesi yerinde olmayanların yaptıkları

plutonun askerleriyiz plutonun askerleriyiz
akli dengesi yerinde olmayanların mustafa kemal heykellerine saldırması olacaktı başlık ancak karaktersizleri anlatmak için karakter yetmedi.

neyse... son zamanlarda atatürk heykellerine saldıranlar için öncelikli bahane haline geldi "akli dengesi yerinde olmamak". ama bu akli dengesizler sürekli atatürk heykellerine saldırırken bir "tank durduran erdoğan lı 15 temmuz anıtı"na olsun ne bileyim bir fatih sultan mehmet heykeline olsun saldırmıyorlar.

gerçi atatürk'ü sevmeyenlerin ve ona saldıranların akli dengelerini ulu önderleri kadir mısırlıoğlu aracılığıyla çok net görebiliyoruz.

edit: vay arkadaş! giriyi kaydet butonuna bastıktan 10 saniye sonra eksiyi yapıştırdı ya adam. hayır ne ara sayfayı yeniledin başlığa tıkladın ve okudun da eksi butonuna bastın yahu?
bugecedeuykuyok bugecedeuykuyok
bunlara , mahkemeye gidilse g.t korkusuna hakimi savcısı ceza veremiyor ya ne yapalım delidir ne yapsa yeridir diye meczup akli dengesi bozuk falan deyip savuşturuyorlar.yolllar boyu malum kişinin afişleri bilboardlarda asılı gidip bir tanesini yırtmaya ya da başka bir şey yapmaya kalkışsa biri hakikatten akli dengesi bozuk bile olsa onu profesör seviyesinde ilan ederler canını okuturlar.