akp çocukları

dsaewq dsaewq
bir üstteki giriyi eksileyen arkadaşlar neden eksilediklerini açıklayabilirler mi acaba?

edit: bende öyle tahmin etmiştim :). ama bir tahminim daha var, o tasmalarınızı elinizde tutan sahiplerinizin devri geçiyor sevgili orospu evladı troller. yeni bir iş kapısı edinin, ananız mı daha çok eder, bacınız mı, karınız mı iyi belleyin. satacak bir tek onlar kaldı, ha gün o zamana geldiği zaman postasına 25 liradan ben veriyorum ilk teklifi bir mesaj kadar yakınınızdayım ahahahdsadjsaıdjsakl.
gulhane parkindaki ceviz agaci gulhane parkindaki ceviz agaci
tamam, özenmeyin demiyoruz yine özenin de, alkol günah diye bi' güncelleme yok, o muhtemelen rus hackerların işi.
bir de bunlar videlarda neden öpüşmüyorlar? öpüşmek de günah değil, kesin bilgi.
daha fazla abartmayın tabi. o almanların işi. lüzumsuz. *
avangard jazz avangard jazz
"kalitesiz yaşam tarzını halkın geri kalanına göstermeyi amaçlayan sayfa.

zorunlu tanımımızı yaptıysak işin diğer boyutuna geçelim.

mesleğim gereği bu sayfaya konu olan ve bunlar gibi yaşayan, bunlardan onlarca kat fazla para harcayan yeni türkiye'nin yeni zenginleri ile muhattap olan biriyim.

türkiye'de para el değiştirdiğinden beri kalitesiz para nasıl harcanır öğrendik çok şükür. arkadaşlar bu tiplerin çok değil iki farklı keyfi var; arabalar ve silahlar.

sadece bu iki şeye para harcamayı biliyorlar. ülkeyi terk eden ve sadece nakit parasıyla sözlükte maaş dağıtabilecek insanlar da tanıdım. kaliteli şaraplar, sanat eserleri, koleksiyonculuk gibi keyifleri olan insanlardı bunlar. tek kalemde puroya 200 bin euro harcayan adamın yerine otoyolda 250 km hız ile giden adam gözünüzün içine sokulunca sinirleniyorsunuz tabii.

başlıkta yüzlerce "cahil", "eğitimsiz" gibi kelimeler var. olur tabii, sen üniversite bitirdim 4000 lira maaş alıyorum diye sızlanırken bu adam haftalık benzinine 4000 harcıyor.

onun yerine içtiği lüks şarapları, biriktirdiği minyatür koleksiyonunu gösteren bir adam olsa konuşmazsın bile.

yani aslında sen de biraz iki yüzlüsün."

eksisozluk.com