akp terör örgütü

1 /
dumrul dumrul
gulhane parkindaki ceviz agaci gulhane parkindaki ceviz agaciterör eylemlerinin asıl amacı birilerini öldürmek ya da sakat bırakmak değildir. asıl amaç, geride kalanları yıldırmak, bastırmak, korkutmak ve dehşete düşürmektir.

türkiye'deki insanların suskunluğu, aidiyet duygularını yitirmeleri, edilgen nesneler haline gelmeleri; maruz kaldıkları sistematik terör saldırılarından kaynaklanıyor.

(bkz: dördüncü nesil savaş)
dumrul dumruldumrul dumrul


idari işlemle insanların seçilme hakkını kısıtlamak bir yana seçme hakkına da göz dikmiş olan terör örgütü.

akp terör örgütü yargıyı bütünüyle elinde tuttuğu halde yargı kararına filan da ihtiyaç duymadan kafasına göre insanların seçme ve seçilme hakkını elinden alabiliyor. yetmiyor, seçimi kazanırsan ikinci olan kendi militanının kazandığını ilan edebiliyor. olmadı yatabildiği kadar çamura yatıyor. yine olmadı, 7 haziran ve 1 kasım'da olduğu gibi akp kazanana kadar seçim tekrar...
sychtianarch sychtianarch
bir dönem ışid ile ittifak kurdu. daha önce fetö ile ittifak kurdu. hatta ypg (vaypigi) ve pkk örgütlerinin sağlam destekçisi oldu. el kaide'ye değinmeyecektim fakat, destekçilerine teker teker hatırlatmak gerekiyor. akepe sadece kökten islamcı terör oluşumlarının değil, genel anlamda bir çok terör örgütlerinin siyasal uzantısı olmaya devam edecektir. çünkü radikal ve çarpık bir gerçeklik algısı üzerine siyaset yapmaktadır. amaçlarına ulaşmak için her tür terör faaliyetini çekinmeden kullanmak gibi reflekslere sahiptir.

kısaca cehaletin, ezikliğin kurumsallaşmış organizasyonudur.
1 /