akrep burcu erkeği ananızı siksin orospu çocukları

enes batur izliyorum enes batur izliyorum
bir ortamda burç saçmalığına inanan insanların muhabbetine denk geldiğimde içimden haykırdığım cümle.

-- a senin burcun ne

+ akrep

- a siz çok kindarmışsınız, iki yüzlü ve sinsiymişsiniz

-- evet evet astroljiye göre en tehlike burç

bu burç saçmalığına inanan insan akli melekelerinden yoksun küfür etmek istemiyorum yoksun biri işte. haritası varmış da saniyeye göre karakter çıkıyormuş da ulan kaç farklı kombin çıkaracaksın 12 burç 12 yükselen bilmem kaç evden. 109 milyar insan var olmuş şu an 8 milyara yakın insan var. senin saçmalığına göre şu an tıpatıp bizlere benzer binlerce insan var. aynı bizim gibi karaktere sahip.

zırva zırva zırva.
osimariksevgilibenim osimariksevgilibenim
tanıdığım en merhametli, en muhtesem yürekli adamlardan biri akrep burcuydu ve bu ona muhtesem bi karizma katiyordu :) yıllar geçse de üstünden, ülkeler girse de aramıza hala bir yerlerde yüzünün öyle güldüğünü bilmek benim yenik zaferimdir :)
2
ganjaman ganjaman
burcunu içten içe benimseyen, fakat sözde hiç takmadığını söyleyen bir adet ergen isyanı. burcunu tam tersine övüyor olsalar her yerde burç muhabbeti açıp konuyu kendi burcuna getirir ama sorsan hiç inanmıyor ha :).
1
enes batur izliyorum enes batur izliyorum
saçmalık. bu arada burcum akrep değil yanlış anlaşılmalar olmuş. bu burç saçmalığında gözlemlediğime göre en çok çekenler ikizler ve akrep, bir insanı bu burç aptallığına göre iyi yada kötü vs ilan edemezsin hele ki burç aşırı saçmalıktır.

akrep erkeğine iyi, çok iyi insan vs deeselerdi "akrep erkeği sizi bir siksin de görün orospu çocukları" diye haykırırdım içimden.

anlatmak istediğim konu şu burçlar saçmalık.