akrep burcu kadını

1 /
phantom lady phantom lady
bazı insanların akrep kadınlarını çekememesiyle gereksiz laflar sarfetmesine rağmen iyi mükemmel şahane... vesaire insanlardır bkz ('benim gibi')
16 inç fileli çorap 16 inç fileli çorap
birinin karakterine hükmetmeye çalıştığını farkederse kıyameti kopartan,gururuna acaip düşkün olduu için bazen saçmalayan,bi de kıskanç olan kadınlar.kendimden biliyorum,çok sağlam karakterli olurlar bi de çok güzel ve her zaman çekici aynı zamanda hep akıllı ve kıvrak zekalı.**
whopper whopper
şehvetli sevişmeler ve tutku dolu dakikalar demektir akrep burcu kadınları.

fakat ne olursa olsun uzak durmak gerekmektedir.
battal boy cekirge battal boy cekirge
beş kadına bedel kadınlardır,zira bir kadında bulunabilecek iyi ve kötü yanların çoğunu ihtiva ederler.
kötü yanlarını göstermeleri için çok ufak fakat onlar için kilit olan davranışlar bile yeterli olabilir.baskın olmaya kalktığınız anda iğneleriyle öyle bir sokarlar ki kendi kendinize "bu kadın herhengi biri değil,gerçekten özel" dersiniz.kişliğine laf ettirmez,gururunu asla ezdirmez.öyle dişli ve hırslıdır ki ego abidesi insanları bile canlarından bezdirebilirler.
ama kesinlikle yaşanılası dişilerdir.sevgilerini asla saklamazlar,ilişkinin sevgi tahtına sizi kendi elleriyle çıkartıp krallık tacını kendileri teslim ederler.fakat bu ritüeli gerçekleştirebilmek için yıkılmaz bir güven binası inşa etmeniz şarttır.bu güven binasını inşa edip tahta çıkınca da onu kucağınızda masum bir halde uyuklarken bulursunuz.fakat bu uyku çok hafiftir,en ufak bir açığınızda yine sokar,sizi kendinize getirir.samimiyet ve dürüstlük elden bırakılmadığı sürece zarar vermezler.arasıra yaptıkları ufak saldırılar tamamen adrenalin amaçlıdır.bağımlılık yapmaları en belirgin yönleridir.bir akrep kadınını kalbine sokan kişiye başka sahalar hafif gelir,çünkü bu kişi artık büyük amaçların adamı olmuş,çıta yükseltmiştir.
gblack gblack
4. akrepten sonra düşüncelerim: kesinlikle güvenilmez kadınlardır, samimi değillerdir, bağlılık gibi duyguları yoktur. para onlar için herşeydir. burunları daima havadadır. asla ve asla kendilerine karışılmasına izin vermezler. uzak durulası kadınlardır.
palantir palantir
konuşkan sıcakkanlı ve ilgi çekicidirler.ilk başlarda cok sogukturlar zamanla ne kadar cana yakın olduklarını anlarsınız..kıpır kıpırlardır, mükemmel dostturlar olayları ve insanları iyi irdelerler mantıklıdırlar...
neverwinter nights neverwinter nights
kıskançlıkta son noktaya ermiş kişilerdir. bir saat bile aramasanız, ilgisizsin; kıskanmazsanız sevmiyorsun gibilerinden iç gıcıklayıcı tepkileri vardır.
jellicle jellicle
öyle sanıldığı gibi her daim kavga isteyen ya da ateşli hatun modunda da değildirler. sessizleştiklerinde daha bir çekici olan kişilerdir. fazla üzerine gitmemekte fayda vardır. bunun nedeni ondan korkmanız veya bir tartışmaya yol açmamak istemeniz olmamalıdır çünkü bilirsiniz ki o bir müddet sonra gelip size açılacaktır. akrep burcu kadının güzelliği şuradan gelmektedir: değişkendir. mırıl mırıl takılırken, mırıltıların şiddeti değişip sizi paranoyaklaştıracak dereceye yükselebilir. akrep burcu erkeği ile tanışmaları belki ilk başta zor olabilir ama sonradan iyi birer arkadaş olacakları su götürmez bir gerçektir. çünkü akrepler birbirlerinin dillerinden anlarlar.
1 /