alfa erkek

1 /
daddy s kitten daddy s kitten
kesinlikle sadece bir alfa kadının sahip olabileceği erkek.

alfa bir erkek güzel kadın aramaz. tarih bunun örnekleriyle dolu. hurrem çirkin bir kadındı. kanuni ise osmanlinin en güçlü padişahıdır.

kleopatra güzel olarak anlatılsa da bugün mısır bilimciler tarafından çirkin/erkek gibi şeklinde tanımlanıyor.

başka bir girimde bu durumdan uzun uzun bahsetmiştim.

alfa bir erkek bir kadını daha güzel bir kadın için terk edecek kadar salak değildir. daha zekisi için terk eder. klişe ama tarihteki her güçlü erkek örneğinde karşımıza çıkar bu gerçek. güçlü erkek güçlü kadına aşık olur.
parlıamentnightblue parlıamentnightblue
eksikliklerle dolu olan tanımdır. bir erkek illaki 'alfa beta omega' olmak zorunda değildir.
onun dışında alfa erkek şöyledir böyledir denilemez. insanoğlu tek bir kalıba da sığdırılamaz yoksa koyun sürüsü psikolojisi oluşur.
öyleyse söyleyin bir ortamda kaç alfa olabilir. bir grubun kaç tane alfası vardır.
bazı gruplarda güçlü erkek ve kızların tavlayan erkek ve sözü geçen erkek farklı kişiler olabilir.
kızıl kurt kızıl kurt
yoğun gözlemlerim ve araştırmalarım sonucu söyleyebilirim ki, her alfa erkeğinin hitap ettiği kadın kitlesi farklı. bu yüzden bir alfa erkeği bir ortamda tüm dişileri domine edebilirken, bir başka ortamda başarısız olabiliyor. çünkü insan salt içgüdüsel hareket etmiyor eski akrabaları gibi. bir erkeğin de bir kadının da erkeği elemesinin tonlarca sebepleri var.

insan denen hayvan, diğer canlılardan farklı olarak zeka, mantık, düşünme ve sorgulama gibi bonus özelliklere sahip. artık doğal seçilimi sadece erkeklerin genlerindeki kalite ve kas gücü sağlamıyor. bunların yanında bir çok bonus özelliklere ve modern güce sahip olması gerekiyor erkeklerin. haliyle salt içgüdüsel hareket eden de, salt zeka ve mantık arayan da çuvallıyor. her kuşun eti yenmediği gibi, en alfa erkeğin de elinde her kadını etkileyebileceği bir sopa yok.

oluruna bırakmak lazım gençler. çok takılmayın böyle kalıplara ama yabana da atmayın.
opseus opseus
(bkz:beta kadın) (bkz: per mature kız)
işte bunlar hep cinsiyetçilik! .swh
ilişki de erkeğin bir adım önde olması gerektiği kanaatinde biri olarak "alfa erkek" tabirine uyan insanların günlük yaşamında da belli bir ağırlığının olduğunu düşünüyorum.
sağlıklı ilişkileri olmuyor gibi bir sanrı olsa da hayatları öyle maçovari falan değil..
neptun3 neptun3
mö.1000 lerde ortadoğu'da yaratılan alfabe yunan harflerinin temelini oluşturur. latin alfabesi de onlardan türemiştir. alfabe kelimesi, aleph (alef)(öküz) ve beth (yuva, ev) anlamına gelen ilk iki sami karakterinden türemiştir.

bu karakterler başlangıçta bildik nesnelerin basit çizimleri olup, bunlara resim-yazı deniyordu. bunlar zamanla kullanılan araç gerece ve yazıyüzeylerine göre çoğu zaman resmin aslına hiç benzemeyen sembollerine dönüştüler.

şimdi çok bildiğimiz büyük a harfini tam baş aşağı çevirin. işte gördüğünüz harf ilk, orijinal aleph (sığır)...

yunanlılar sadece harflere küçük bazı işaretler eklemiş ve soldan sağa yazacak biçimde düzenlemişlerdir. sağda solda gezen "ben alfa erkeğim" diyen sığırlar görürseniz, onlara gerçekten "aleph" olduklarını hatırlatabilir yada bıyıkaltı gülüp geçebilirsiniz.
1 /