alfa romeo 156

1 /
cyberboy cyberboy
alfa romeo'nun tasarım harikası. dışı seni içi beni yakar cinsten, klasik otomobil ile sportif otomobil anlatışının kesiştiği model. eski versiyonunun (2001) tek kötü yanı belki de 2. viteste yukarı tırmanırken arabanın stop edecek derecede çekişten düşmesidir.
(bkz: alfa romeo)
excalibur excalibur
test sürüşünde selespeed olayına çılgın attırdığım araba.

görevli - excalibur bey virajı ne kadar kötü döndüğünüzün farkındasınız değil mi?
excalibur - öhöm.
billie jean billie jean
dün gece mecidiyeköy topkapı yönü e-5 çıkışında bizdeki beş para etmez 2007 model fiat linea dizel ile atışmaya çalıştığımız, öncelerde bizi sallamayan fakat bizi çok gaz gençler olarak görüp hayat dersi vermek isteyen abimizin kullandığı harika otomobildir. bu araba uzamak üzerine tasarlanmıştır herhalde ki bizimle bakırköy'e kadar dalga geçmiş, bekleyip bekleyip biz arkadan 190 la yaklaşırken kalkıp elimize vermiştir. ayarların ayarını vermiş, alkolün etkisiyle gaza gelmeyin gençler mesajı vermiştir.
with a thump with a thump
2002 senesinde bir anda karşıma çıkıp beni benden alan ve çocukken hayalini kurduğum mükemmelötesi tek araba olmasının yanında artık üretilmediğini öğrendiğimde inanamadığım ve beni ciddi üzüntüye boğan araba olur kendisi. neyse ki ikinci el diye bir olay var.
export export
2005 model 2.0 selespeed 160 beygir alfa 156 ile 2010 model c200 mercedesin eline verdiğim aşığı olduğum aracımdır..0-100 km hızlanması 7.6 sn olan keyif makinesi bir araçtır..
1 /