aliexpress

1 /
hietzsche hietzsche
bugüne kadar alışveriş yaptığım en güvensiz sitedir. 3 ay önce yaptığım alışverişlerden hiçbirisi gelmediği gibi kendi kendilerine sipariş teslim edildiğini bildirmişlerdir.
hiç bir şikayet kanalı yoktur. sadece firmanın kendisine mesaj yazabilirsiniz o da çoğu zaman cevap almaz.
yengecindibi yengecindibi
1 yıldır sürekli alışveriş yaptığım site. güvenilirdir ve gerçekten kaliteli ürünleri var. örnek vermek gerekirse;
hd kayıt yapan, flash bellek görünümlü, hareket sensörlü kamera kargo dahil 18 lira,
çok kaliteli bir deri mont türkiye'de 300 liradan başlarken, oradan kargo dahil 72 liraya geldi.

hele bu aralar gaga diye yeni bir yarışma tarzı ürün satımı başlattılar, sınırlı stoklarda ürünü belirli bir zaman aralığında alabiliyorsunuz; tabletler 40$, deri montlar 39$, gümüş takılar 5-10$. tavsiye edilir. sitede epey türk var, ürün yorumlarında sürekli karşılaşıyorum türklerle.

unutmadan söyleyeyim; çin'de bedenler xs'den değil, m'den başlar. yani bizim m, onlarda xl'dir. sonra küçük kardeşinize kalır haberiniz olsun.
yengecindibi yengecindibi
yaklaşık 30 kere alışveriş yapıp -ufak tefek şeyler hariç- hiçbir sorun yaşamadığım site. en son 18 vites, disk frenleri vs. olan süper bi bisikleti 57 liraya almama vesile olmuştur. gelmesini bekliyorum..
ayrıca site müşterileri çok savunuyor. dispute diye bi sorun bildirim servisi var, ürünlerde ufak tefek hatalarda hemen bildirim yapıyorum, paranın yarısını geri alabiliyorum. tabi birazda eksi puan verilmesinden çok korkuyorlar, satışlarını etkiliyor satıcıların. hemen 5 yıldız vermeniz karşılığında ücret iadesi yapıyorlar.. birşey daha; sitede bilindiği gibi sadece çin den değil avustralya, singapur, honkong vs. yerlerden de satış yapanlar var.
tsenol tsenol
güvenilir bir sitedir, aldığım ürünlerin tamamı gelmiştir. find quality wholesalers, suppliers, manufacturers, buyers and products from our award-winning ınternational trade site. wholesale products from china wholesalers at aliexpress.com. online shopping for cheap automotive, phones accessories, computers electronics, fashion, beauty health, home garden, toys sports, weddings events ... aliexpress adresinden ulaşılabilir.

birçok elektronik ürüne bu siteden ulaşıp alabilirsiniz. çoğu gümrüğe takılmıyor ve de free shipping ile kapınıza kadar getiriliyor.
soylebiseyvar soylebiseyvar
çinli üreticilerin ve satıcıların dünyaya satış yaptıkları sitedir. güven sorununa çözüm için ürün alırken feedback'lere bakmanız yetiyor. yüksek ratingli satıcıları tercih ederseniz sorunsuz bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.
nickim saolsun nickim saolsun
çinli arkadaşlarımız sağolsunlar her şeye el atıp ucuza sattıkları, turkiye'ye göre tam pazar karşılığındaki internet sitesi, inanılmaz ucuza inanılmaz şeyler bulunabiliyor tamam 1-2 ay gibi sürede geliyor ama genelde fiyat/performansta kazanıyor.
nogodsnomasters nogodsnomasters
paypal varken çok daha güvenliydi şimdilerde tamamen size kalmış bir site.aldığım çakmak 15 gün içinde türkiyeye geldi burda yaklasık 1 hafta oyalandıktan sonra-çanakkalede sadece perşembe gümrük çıkışı yapılıyor çakmak cuma çanakkalaye geldiği için 1 hafta bekledim-aldığım çakmak.alış veriş yaparken feedbackleri %95'in üzerinde olan satıcıalrdan bi sorun çıkcagını düşünmüyorum.keza benimki %97ydi ve her soruma en geç 1 saat içinde cevap aldım.türkiyede gg'de bulunmayan-eskidende yaklaşık 70-80 civarıydı en ucuzu- çakmağı 16 dolara aldığım site.
not:merak edenler için çakmak zippo constantine edition
textliner textliner
kayak için gözlük,eldiven ve kar maskesi aldığım sitedir.fiyatlar tr'ye göre kıyaslanamayacak derecede ucuzdur.aldıklarım 15 gün içerisinde gelerek beni fazlasıyla mutlu etmiştir.malların kalitesi de gayet iyiydi.

yorumlardan malın kalitesini öğrenmek istiyorsanız " excellent" verenler dışında manuel comment girmiş olan yorumları arayıp bulup bakmanız tavsiye edilir.
12345678910 12345678910
amazonda 25 dolara satılan oyun faresini 10 dolara edindiğim alışveriş sitesi. ayrıca 2 buçuk haftada ücretsiz kargonun gelmeside tercih sebebi.
primeronkolog primeronkolog
bu siteden sıkça alışveriş yaparım. ilk baslarda biraz önyargı ile yaklaşmıştım fakat ünlü markaların bulunduğu ve oldukça kaliteli ürünleri barındıran sitedir. hiçbir sorunla karşılaşılmayan site.
not: 200$ aştığınız takdirde gümrüğe takilirsiniz buna dikkat edin. cep telefonu sipariş etmeyin %100 gümrüğe takılır. chine air post ile 25 gün icinde elinize ulaşır.
tam teşekküllü geveze tam teşekküllü geveze
tamamen cince olan ve daha kaliteli şeyler satan bir site kesfemişken, ki gram cincem yok, bu siteye dönüp bakmam, komple cince bir siteden nasıl mı alışverış yapıyorum? orası başka bir girinin konusu olsun...
ryoka ryoka
şimdi bu siteden birşey satın alıyorsun.
sonra herşeyi unuttuğun bir anda bir paket geliyor.
eski bir kıyafette unutulmuş parayı bulmuş gibi seviniyorsun.
adamların asıl vermek istedikleri mesaj aslında bu.
captainmrg captainmrg
alışveriş yapmadan önce satıcı ile konuşun ve açık açık söyleyin fotoğraflardan farklı bir durumla karşılaşırsam şikayet ederim ve reputation'ını düşürürüm diye. ve kesinlikle ürün sağ sağlim elinize ulaşmadan son onayı vermeyin.
1 /