alperenler olarak kerkük e gitmeye hazırız

myrica myrica
bu embesiller bir ara rusyaya falanda gidiyordu,hatta at üstünde poz vermişlikleri de var.
bunun dışında lgbtlilerin yürüyüşüne karşı çıkıp, travestiler *bizimle yatan alperenlerin kayıtlarını internete salarız* dediklerine kös kös *ayh öyle demedik biz* diyenler de aynı alperenler.
bir sike yaramıyorlar yani o belli.
timbuktu timbuktu
bir güruh beyaz masa örtüsü ve perdelere sarınıp "kefenimiz giyip geldik" dediler. hollanda'ya atarlanıp. at üstünde poz kestiler. "izin ver reis atlarımızı hollanda'ya sürelim" diye slogan attılar. rusya'yla uçak krizi sırasında moskova'yı fethedeceklerdi. bir dünya hamaset kastılar. şimdi de kerkük'e mi giriyorlarmış. lan daha yakmak istediğiniz bayrağın rengini tutturamıyorsunuz ibibikler.
ben size aslında nasıl olduğunu anlatayım.

"abd : iran'ı 6 ülkeye böleceğiz türk medyası : iran'da türklere zulüm var, kardeşlerimiz kan ağlıyor onlara destek olacağız.
abd : kafkasya'ya set kuracağız asya'ya oradan girebiliriz. türk medyası : çeçen kardeşlerimize zulüm var çeçenler kan ağlıyor. onlara destek olacağız.
abd: afganistan'dan çin'in sincan bölgesine bir hat çizeceğiz oradan da hindistan'a uzanan şeriatla yönetilecek belucistan kuracağız. türk medyası : uygurlara zulüm var, uygurlar kan ağlıyor. onlara destek olacağız.
abd: myanmar'ı ikiye bölüp kuzeyinde şeriatla yönetilecek bir ülke yaratıp orayı çin'e karşı silahlandıracağız. türk medyası: arakan müslümanlarına zulüm var..onlara destek olacağız.
abd: mısır tunus libya'dan başlayıp tüm orta doğunun haritalarını değiştireceğiz ılımlı islamcılar tarafından yönetilecek. türk medyası: mısırda dört parmak rabia'ya zulüm ettiler. onlara destek olacağız.
bu böyle devam eder gider"
2
nemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
lgbt yürüyüşü protesto ettikten sonra travestiye giden adamlarsınız lan siz. daha on gün önce oğuz isimli reyiziniz 15 yaşındaki erkek çocuğuna hallenirken suç üstü yakalandı.

(bkz: 15 yaşında erkek çocuğuyla basılan ülkücü)

kerkük'e vurdurmaya gidecekseniz, o ayrı. oradaki nüfusun genellikle kıllı barzolardan ibaret olduğunu düşünürsek, dönüşte altınıza bağlamak için bez alın.

çocuk bezi olmaz, hasta bezleri var. ebat olarak daha büyük. onları tercih edin.

it sürüsü!
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
desteklediğim harekettir.

bu amk malları ülke ekonomisine bir katkı yapmıyor ne de olsa. gitseler ortalama milli gelir belki 1-2 dolar artar.

damlaya damlaya göl olur misali, peşinden ülkücüleri yollarız bir bakın hele sizin arkadaşlara ne olmuş. oradan da 40-50 dolar gelir.

üreterek orta gelir tuzağından çıkacak gibi durmuyoruz. kemer sıkmak da tarzım değil bari küçülelim.
sosyalismet sosyalismet
türkmenker kürt devleti olayını desteklediklerini açıkladılar. siz kime gidiyorsunuz sedat peker'in evlatlıkları?
arakana gidin diywceğim ama onların da kökeninin kürt olduğu rivayettir.

en iyisi coca-cola alıp yerlere dökün zurnalar.
takyudin takyudin
balkanlardan gelecek soğuk bir evet, gelebilirler hazırız, dalgasını beklediklerini düşünüyorum. yoksa mutlaka gitmişlerdi.
gidecek olanlar için harita bırakıyorum arkadaşlar.
bir de işlerini bitirdikten sonra bir adet hiroşima atsınlar.

not: gidenlerden bir kişinin yol parasını karşılayacağım. dönüşte bana yazarsa parayı hesabına yatırırım.sekiz kenarli altigen sekiz kenarli altigen
"o zaman ne isiniz var lan dernek olarak, 40 senelik binalarda kiraladiginiz, perdeleri sigaradan sararmis orta kat dairelerde? cikin gidin?" diye sorduran aciklama.

hayir sonra ortam oluyor, bir araya geliyorlar, "klavye erkegi lan bunlar" deyip tespih salliyorlar. e hadi aslanim?