alsancak çimler

1 /
tazmanya canavarı tazmanya canavarı
alkolün yasaklanmasıyla biraz tadı kaçan çimlerdir. ama izmir'in polisi de izmir'in suyundan içmiş olduğundan mıdır nedir gelip elinizdeki biraya baka baka "gençler alkol yok değil mi?" der ve gülerek yanınızdan geçer gider.
epruuuu epruuuu
şimdi orda olmak istediğim yer. yanında sevdiğin oturacaksın çimlere, yüzünü denize çevireceksin. senden keyiflisin yoktur bu andan sonra.
cevriye cabbar cevriye cabbar
sürekli öpüşen çiflerin görüldüğü yer. sende salına salına önlerinden geçersin gıcık etmek için kuzenle bir olup bakıp bakıp gülersin. onlarda acaba komikmi öpüşüyoruz diye tırsıp keserler öpüşmeyi. oh olsun iyi ettik.
idiot idiot
-bana bir nick bulun a kordonda manzaraya karşı nick buluyoruz-zirvesine mekan olarak düşünülmüş ancak izmirin havasına ve kızına güvenilemeyeceği gerçeği öne çıkmış olup gün itibariyle sırılsıklam olmuş çimlerdir. olsundur ancak ben mekana bir tutam çim koparıp geleceğim ve onu baş köşeye koyacapız böylece vefa borcumuzu da ödemiş olacağız. geliyoruz alsancak!

aklımda birkaç nick örneği var inşallah ben buldum ben buldum naraları atacağım*

torbalıdan idiot ve ekibi saygılar...
hı hı evet hı hı evet
izmirli olup da bu çimlerde öpüşmemiş, içip gülüşmemiş insan yoktur kanımca. izmir insanının özgür ruhunu en ince detayına kadar bulabilirsiniz bu çimlerin üstünde. insanın içini açan, gönlünü ferahlatandır, hele o gün melten varsa, deniz size gülümsüyorsa değmeyin keyfe.
1
mouglalis mouglalis
bir yandan dilek balonu atanlar diğer yandan izmir marşınin farklı versiyonlarında enstrümanlar ,bira midye . harika bir izmir aksamı
spacetusubozulanadamındramı spacetusubozulanadamındramı
belediye ve zabıtaların "mal" gibi seyrettiği üzere, baharın gelmesiyle beraber yine ortalığı bok götürecek çimlerdir.

yığılan çiğdem 'tepecikleri', içki şişeleri(neyse ki plastik-şişe toplayıcılar bir nebze hallediyor bunu), mezeliklerin geriye kalan boş paketleri, ve envai çeşit çöp, ne mutlu ki en çağdaş kentimize çok yakışıyor. merak etmeyin, sınıf ayırmıyorum. oraya takılan çomarı da, üni.lisi de aynı tencerenin kapağı. bu çağda, öylesine keyif yapılan bir yerin temiz bırakılması işini bile yerine getiremeyecek kadar hayvanız galiba? buna bile bile göz yuman belediyenin de ta .....
mouglalis mouglalis
öylece tek başıma oturdum az önce orada. karşımda bir elektrikli motor önünde bir çift :
- söyle bana söyle kimlerin senn o gece kimde kaldın onu söyle bana sen onu onu onu onu söyle bana sen
- vağğla ahuhuhu şimdi soyleseem tanımazsın deseem ayrı bir dert hani söylesemm! ya bak söylesem! midye yer misin bu arada ?
- kabukları gotune sokacagina söz verirsen evet?!
sonrası yan tarafimda bir çift; tango salsa karışık ortaya . ama kulaklıklar tek bir kulakta yüz yuze
resital yapıyorlar
diğer yanim ,dilek balonu yakıyor gökyüzüne gönderip " ahhh anneeemmm kızın seni çok seviyor hemde çok allah benden alsın sana versin annem" diyor
bende 2 şişe 2 kırmızı tuborg var ..
hayat asla sahnelenmeyecek bir oyunun tekrarından mı ibaret sorusu
yürüyen adam yürüyen adam
dün sözlükten bir arkadaşla bira lıngırdatırken gözümüze çarpan lezbiyen çiftin ön sevişme hadiseleri için tercih ettikleri yer. onların ardından hemen arkamızda oturan liseli diye tabir ettiğimiz grubun içindeki iki hatunun da ateşli öpüşmelerinin cereyan noktası. kısacası sevişmek isteyenlerin uğrak mekanı. bir araya gelip sosyalleşmek, bira içmek gibi faaliyetler için de oldukça takılınası yerdir.


rene rene
orada küçük tombik bir çocuk var, bütün gece boyunca plastik bir akerdon ile izmir marşı'nı çalıyor. geçen gittiğimizde kafam biraz güzeldi ilgilenemedim, bir daha gidersem uğrayacağım ona. ortamı zaten efsane, her izmire gidişimde mutlaka otururum, biramı içerim, müzik zaten illaki oluıyor birileri gitar vb. getirmiş oluyor. hatta geçen gün tulum getirmişti bir grup tulum çaldılar çimlerde. kaynaşma sorunuda hiç olmuyor, seni yalnız görünce çağırıyor adamlar gel yanaş diyorlar, öyle güzel bir canayakınlık. yalnız benim gibi dışarıdan gelme bir adamın merak ettiği bir şey vardı. her gece yüzleri bulan hatta geçen o kalabalığı ağırlayan o çimler nasıl hala hayatta, içip kendinden geçen onca insan hiç bu oturduğumuz yerlere kusmuyor mu? çekirdek kabukları, yiyecek atıkları vsler çimler üzerinden nasıl temizleniyor? bunu pratikçe halleden endüstriyel makinalar var ama onları çimenlik gibi düz olmayan toprak bir alana sokamazsın, o zaman akla tek bir şey geliyor bu çimleri temizlik işçileri tek tek elleriylemi mi temizliyorlar?
1 /