amcılık

digital militia digital militia
bir erkeğin ömrü hayatında meşgul olabileceği en düşük eylem.
örnekleri instela'da her gün görülebiliyor lâkin bu da twitter'daki hâli. bir adet attention whore, bir adet amsalak, yüksek oranda random harflerle gülüş ve bolca utanç. hoş alan razı veren razı tabi de, o kadar cringeworthy bir durum ki, bakarken gözlerim kanıyor.
sierra sombrero sierra sombrero
karakter olarak iki insanın da düşebileceği en rezil durumlardan bir tanesi. zaten konu hakkında yeterli bilgi girilmiş, hatırlatmakta fayda var, bir adet ilgi budalası ve bir adet amsalak arkadaş bu muhteşem kombinasyon için yeterli olacaktır. en başta dertler paylaşılır aslında, normal bir arkadaşlık örtüsüyle karşıya çıkar önce. sonra işler ilerler, masumiyetler paylaşılır. sonrası allah kerim. saçma sapan şeylerin paylaşımı, her şeyden bir mizah çıkarma çabasından dolayı ortaya çıkıveren low level bir mizahi atmosfer. yüksek oranda random gülüşten kasıt ise hatun tarafından yazılan her cümleyi geçtim, kelimeye bile random atmaktır. az görmedik bunlardan anasını satayım.

sonuç?

sonuç mu?

sonunda samimiyetsiz, yapmacık, anlık zevklere doğru yol alabilen leş bir vaziyet. alan razı veren razı, orası ayrı konu ama az kaliteniz olsun lan.
sierra sombrero sierra sombrero
hanımcılık olgusunun seksüel açıdan bir üst basamağıdır. aksini iddia etmek ılıklıktan başka bir şey değildir. her ne kadar en başta çok masum ve iyi davranışlar sergilense de sonuç sadece yatak ucunuzun baktığı duvara bir çentik atmaktır.
sad but true.