anadolu hayat emeklilik

neverlander neverlander
son günlerde mide bulandırıcı reklamıyla akıllarda yer eden sigorta şirketi.

(bkz: #1374095)

"anadolu hayat emeklilik a.ş., türkiye'nin en büyük ve en köklü finans ve sanayi gruplarından birisi olan iş bankası grubu bünyesinde 1990 yılında ülkemizdeki ilk hayat sigortası şirketi olarak kurulmuştur. yetişmiş personeli, ülke çapında kurulmuş acente ağıyla anadolu hayat emeklilik, sektörün liderliğini üstlenmiş güçlü bir şirkettir. anadolu hayat emeklilik, ülkemizde halka açılan ilk ve tek hayat sigortası ve emeklilik şirketi olmuştur. anadolu hayat emeklilik, hayat sigortacılığında sürdüreceği kaliteli hizmet anlayışını bireysel emeklilik sistemine de taşıyacaktır."

www.anadoluhayat.com.tr
hansvoralberg hansvoralberg
bu aralar oynayan reklamlarına feministlerin nasıl ayaklanmadığını anlayamadığım emeklilik zımbırtısı.

ev kadınlarına yönelik emeklilik hakkının verilmesi illaki onun kocasının onayından mı geçer? komik değil mi?
tepisken tepisken
bir bucuk aydır, yok faksiniz ulasmadi, yok maili bulamiyorum diye para iademi yapmayan firma, kredi kartindan yine catirt diye cekilmis tutar. bugun yine aradim, param nerede diye, yine evragi goremediler. siz hep böyle mi çalışıyorsunuz, insan nezaketen arar, ulan 1.5 aydır ayrilacagim diye elli kere aramisim, islemleriniz basladi, baslamadi diye haber verir, yok öyle bir hizmetimiz dedi, sirasi ile tolga bey, merve hanim, bi de bezgin zuhal hanim

eh, skmeyecekleri essege niye binsinler, hata bizde
ah ya neymar ah ya neymar
internet şubesine ilk defa giriş yapacam, şifre almam gerekiyor tüm bilgileri doğru girmeme rağmen yarak kürek "hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin." deyip duruyor.

daha doğru düzgün çalışan web sitesi yapmaktan acizler milleti sigortalıyorlar. sırf bankadan ürün almış olmak için bes aldım, malum business ortamlarında bankalarla ilişkiler çok önemli. neyse anadolu hayat üzerinden yapmışlar lakin sikindirik bir hesaba giremiyorum.