angela gossow

1 /
nightwish nightwish
grubun elemanlarını merak edip bakmayana kadar erkek olduğunu sandığım, bırakın bir kadını erkeğin bile zor ulaşabileceği brutale sahip bir vokaldir bu şahıs. ayrıca diğer bayan vokaller gibi seksi görünme gereği de duymamaktadır. konser kaydı ve normal kliplerini izlerseniz, dediğimi tam olarak anlarsınız. aksine erkeğimsi bir havası vardır. onu da sıradan olmaktan alıkoyan da bu tavrına rağmen hala çekici olabilmesidir. ayrıca arch enemy kadar zor gitar tonlarına sahip bir grupta ön plana çıkması ise takdire şayandır. önünde saygıyla eğiliyorum.
ayrıca kankası için (bkz: cristina scabbia)
jamesdean jamesdean
asıl adı angela nathalie gossow'dur.2000 yılında gruba gelmiş ve grubu şahlandırma dönemine geçirmiştir.yaptığı bir söyleşide boğazım vatanım için feda olsun diyerek boğaz kanserinden korkmadığını belirtmiştir.bu hatunun dış görünüşü güzel sesi felakettir.clean vokali nasıl çok merak ediyorum.
weirdlola weirdlola
''i know my voice very well. i know my possibilities and limitations. what doesnt kill you makes you stronger. why do we fall? we fall to pick ourselves up again.''

''and flying. i dont like being up there, knowing that i dont have wings. i think this world is a terrible and wonderful place at the same time. i wish there would be no disease, poverty, murder, violence, envy, lies and hatred. but there is and thats why there is heavy metal. the symphonies of destruction. my way and your way to deal with the frustration, the anger, the pain, to channel it and get it out of the system. i cant live without music, it makes me feel alive and strong, no matter what. ''

`http://img475.imageshack.us/img475/5987/angelatt0.jpg`

`http://img475.imageshack.us/img475/6213/angela2bc5.jpg`

(bkz: the goddess of metal)
bloodine bloodine
bu yıl çıkacak olan albümleri hakkında açıklamaya girşimiş kişi:

"i recorded 14 songs in total, faster then ever.
plenty of first takes there, hardly any double vocals, just straight up into the microphone. i experimented quite a bit with doubling vocal lines on the last album, which i now feel kind of took personality and vocal attack away. so this time it's the classic, one vocal track, no frills, no effects approach."

yani özetle ne demiş; bu sefer süslemeler, efekler kullanmadım, kendi sesimin üstüne binmeden, tek bi seferde söyledim. de hadi bitirin artık.
komposto komposto
"din: iktidar için bir araç, savaş için bir sebep ve gelir için de büyük bir kaynaktır." diyerek düşüncelerde boğulurken kurtulmama yardımcı olmuş, sarışın metal kadını..
weirdlola weirdlola
kadın olmasından dolayı bir nevi metal camiasında bayrak taşıyıcı olarak nitelendirilmiş insan. sürekli kadınlara ve kızlara yönelik faaliyetler içinde.
''göğüs kanserine karşı duralım'' veya ''teknoloji ve kızlar'' konulu bulletinler atıyor myspace'ten habire.
1 /