anın fotoğrafı

80 /
lucifer morningstar lucifer morningstarsizi peter parker ile tanıştırmak isterim. kendisi bilmem kaç gündür terasta yaşamını sürdürmekte. örümceklere olan korkumu yenmeye kendisine isim vermekle başladım. bu akşam ise fotoğrafını çekebilecek kadar yaklaştım. bence muhteşem bir gelişme. umarım yakında elime falan alır severim. şalksdkasd.
6
diren bonibon diren bonibon
sözlükte en nefret ettiğim başlık.

abi sikicem yani bize ne güzel kardeşim sizin anlık olarak ne yaptığınızdan. bu paylaşmanız için uygulama yapmışlar adını instagram koymuşlar. ne yaptığınızı görmemiz için hem post paylaşabilirsiniz hem de story atabilirseniz double trouble yani. ama siz gelmiş buraya atıyorsunuz.

ya küfür edicem ama sikik sikik şeyler atıyorsunuz bir de. sokak kedisi gören deniz gören ağaç gören herkes ehehe diye fotoğraf atıyor. dizi izlediğini atan gördüm. tansiyonum düştü. ulan normalde nerede yaşıyorsunuz mağarada mı? ulan adam caddebostan'dan ağaç fotosu atıyor. istanbul'un %50'si orada. müthiş kardeşim eyv.

mesela şeye saygım var. adam fotoğraf atıyor ama alta üste bir yazı var. bir şey anlatmak istemiş, bir şeyleri desteklemek istemiş. ya da canı görsel atmak istemiş olabilir. ama biz sizin anlık naptığınızı bilmek zorunda mıyız? götüne güvenen sevişirken fotoğraf atsın asdsad.

haha kendi yazdıklarımı okudum nasıl dolmuşsam güzel sövmüşüm lol pişman değilim.
14
80 /