anlam verilemeyen insan davranışları

1 /
piyanistkedi piyanistkedi
kıskandırma çabası kadar bir insana yakışmayan, komik hale getiren, gözden düşüreni yoktur. kimisi de fark ettirmeden yaptığını sanar bunu, o da en komiği.
ayak serçe parmağı ayak serçe parmağı
bazıları anlaşılamamayı matah bir şey sanıyor herhalde ki inatla devam ediyorlar buna. özellikle kadınlar yapıyor bunları niyeyse. naz değil, inatçılık hiç değil. ne olduğu belli değil kısaca yaptıkları hareketlerin.
gintokininçileklisütü gintokininçileklisütü
kitap okuyan kişinin ne okuduğunu merak etmek, deli gibi merak etmek.
içten içe hepimizde olduğunu düşünüyorum ama bunu bastıramayan bir ton insan var.

okurken alıp bakanı var.
eğilip kapağı görmek için yere anahtar atanı var.

hepsi çok tatlı ama bu hırs niye?
simay simay
bir mekana zorla davet edilmek.akabinde mecburi tamam deyip o saat için mecburi hazırlanmak ve kişiden haber beklemek.haber gelmeyince artık dayanamayıp aramak ve bizde arkadaşla takılacağız kusura bakma diye bir cevap almak.hayatımda gördüğüm en büyük dengesizliktir mesela.he sinirden iyi eğlenceler falan diyebiliyor o arada insan.
hasanefe hasanefe
kesinlikle kızların davranışlarıdır. arkadaş oluru yok, kızı ister gibi davranırsan kesinlikle mümkün değil elde edemiyorsun direk "elimi sallasam ellisi" moduna giriyor ee istemez gibi yaparsan bu sefer kibirli oluyorsun kaba oluyorsun önem vermemiş oluyorsun bu sefer hiç mi hiç şansın yok e böyle denklem olmaz sadece iki yol var ikisi de karanlık e iyi o zaman 7 milyar insandan bize sırılsıklam aşık olacak insanı arayalım, pardon durun arayınca olmuyordu bizi bulmasını bekleyelim tamam oldu.
mavi ojeli kız mavi ojeli kız
otobüste ineceğim durağa yaklaştığımda tuşa bastıktan sonra başka birinin beni tuşa basarken gördüğü halde gelip göz göre göre aynı işlemi tekrar yapması. lan arkadaş neyin kafasındasın şeffaf değilim lan ben, bastık işte amk bir kere yapmak yetiyor zaten şu işi. ne yaptım da o 45 dakikalık yolculukta tanımamana rağmen bana olan güvenin sarsıldı anlamıyorum.
ütübilmeyenitülü ütübilmeyenitülü
birincisi; her gün buluştukları halde bir mekanda bir araya gelen iki gerizakalı dikkat çekme çabası içindeki kızın, sanki 10 yıldır görüşmüyorlarmış gibi çığlık atarak birbirlerine sarılması

ikincisi; amınakoduğum feysbuğunda; gene iki karıdan birinin sen bir tanesin iyi ki varsın gibi ağır yapmacıklık içeren fotoğraf paylaşarak, seni seviyorumlu en az 30 yorumu bulan döngünün başlamasında önemli rol oynamasıdır.
açken ben ben değilim açken ben ben değilim
şu bildiğimiz beyaz şahinlere binlerce tl harcamak , adam arabayı 6 bin liraya alıyor orasına faça burasına makyaj falan derken 10 bin lira daha harcıyor , amınakoyum 1 trilyon da harcasan şahin la o araba işte.
beneğinikaybedenuğurböceği beneğinikaybedenuğurböceği
facebookta kızın fotoğrafı altına yazılan yorumlar.
-bebegimm yakiyosun ortalığı,çok güzelsin.
-o senin güzelliğin canım.
vs,vs diyerek uzayıp gidecek bir dolu yalaka ordusu.
birde üst leveli varki cenaze,hastalık gibi durumlara like yapanlar.bu tip insanların hep kafaları guzel.içtikleri şebeke suyundanmı artık orasını bilmiyorum.
1 /