anlayana

şarapçı kenan komutan şarapçı kenan komutan
gözüne at gözlüğü takmış,bir kimsenin her lafı,düşüncesi icraatini yahut kendisinin her lafı,düşüncesi,icraatini doğru kabul eden insanlara,koyunlara verilebilecek en iyi bakınız örneklerinden bir kelimedir.
gece gelen gece gelen
bunlar böyle kalleş işte. oros** çocuğu pkk. ananızı si*im sizin. ilahi adalet işte bu bile az size. verdiniz akpye oyları mutlu musunuz şimdi? cevap veremezsin tabi. amerika işte avrupa.. daha öncede beceremediniz bundan sonrada bu millet size izin vermeyecek. amk'un leşleri. anlayana..

bu ne lan?

ipe sapa gelmez, ne dediği belirsiz birkaç cümle ve aralara serpiştirilmiş küfürlerin ardından pragraf sonunun olmazda olmaz ünlemi.
delinin denizi delinin denizi
genellikle, aslında anlaşılması çok güç olmayan durumlarda veya çok parlak birşey belirtilmediği halde, bu ünlemi kullanan kişinin, farkında olarak veya olmayarak, bilinçaltında oluşan, ben olayı anladım, ben zeka seviyesi yüksek biriyim veya çok önemli bir laf ettim yav, hissiyatının dışa vurumu olarak değerlendirdiğim, cümle sonlarında ünlem olarak kullanılan kelime.
baggio baggio
kezban hunter diye bir blog var. o sayfada baktığım resimlerin çoğunda var bu olay. ''güzelim, alımlıyım, çok acayibim'' gibi önce kendini pazarlamaya çalışıyorlar. ki o güzel ve alımlı genellikle 3 kat göbeği olan tosun gibi ablalar oluyor. kendini tanıttıktan sonra bir aforizma yazıyor, büyüklü küçüklü harflerle ''anlayana.....'' yazıyor sonuna imla klavuzunu siktiklerim. aha şu şekil:

- suskunluğum asaletimdendir. her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye. anlayana.....