annabelle

gelu gelu
annabelle'in büyüklüğü ve şişmanlığını en güzel ifade eden diyalog:

annabelle: beni fark ettiğin için çok mutluyum.
eek: seni fark etmemek imkansız annabelle.
widdler widdler
conjuring'i izledik bitti, bu melun bebekten kurtulduk sanıyordum ki yanılmışım. aynı adı taşıyan filmin ekim'de çıkması bekleniyormuş, şu da olmaz olasıca trailerı:
arkham asylum arkham asylum
conjuring'te pek fazla görünmeyerek bizi üzmüş, cinlerin kuklası haline gelmiş oyuncak bebek. sallanan sandalyeden kafasını yavaşca çevirmesyle nam kazanmıştır. yenisi geliyormuş, chucky'nin tahtını sallayabilir.
mızmızkedi mızmızkedi
korku seansı beni sıkmıştı umduğun gibi gerilim hissetmedim yarıda bırakmıştım, ama yeni 24 ekimde annabelle vizyonda ve fragmanı izledim, tüylerim ürperdi hafiften bunda bile işte böyle bir film bekliyordum . kesinlikle gidecem buna korku seansını izleyemedim sıkılıp ama gitmeden buna o filmi izlemem lazım çünkü filmdeki lanetli bebeğin hikayesi anlatılıyor, onceden izlemek lazım korku seansını da ama bu kesin ondan daha iyi, heyecanla bekliyorum bu filmi , umarım gerçekten gerilim yaratacak bir filmdir.
mızmızkedi mızmızkedi
evet millet izledim , korku seansı baymıştı ama bunu kesinlikle öneririm bir korkusever olarak gerçek anlamda her sahnede gerilim var ki ben kolay kolay korkmam korku filminden fakat bunda bilmiyorum içimde gerçek anlamda bir ürperme oldu, açıkçası fakat benim düşüncem şu film korku seansından önce verilmeliydi, çünkü annabelle bebeğin ortaya çıkması hikayesi falan bu filmde anlatılıyor(spoiler içermiyor bu kısım), korku seansından daha korkutucu ve sürükleyici bir film bence. eğer omen,exorcist türevi filmleri seviyorsanız buna bayılacaksınız ciddi anlamda, buna inanıyorum.
widdler widdler
haftalarca çıkmasını, günlerce torrentini bekledim. çıkana kadar hakkında yapılan her paylaşımı, yazılan her yazıyı takip ettim. etkileyici en ufak bir anda filme hayran kalmaya güdüledim kendimi, beklentilerimi çok düşük tuttum. tuttum ve dün gece nihayet oturup izledim. ama sonuç koskoca bir hayal kırıklığı oldu. bitmek bilmez bir bir buçuk saatten başka hiç bir şey vermedi şahsen bu film annabelle'i bizzat bekleyen bana. ama yok illa saçmalıklarla ve beceriksizliklerle dolu tipik bir korku filmi izleyeceğim ben diyorsanız, buyrun izleyin.

tanım:conjuring'in namını lekeleyen; korkutmak, heyecanlandırmak, şaşırtmak gibi özellikleri bulunmayan b.k gibi bir devam filmi.
zincirlemegunahtamlaması zincirlemegunahtamlaması
söylendiği kadar vasat olmayan korku filmidir.
bebekli korku filmi işte, beklentiniz çok da yüksek olmamalı. şahsen gerilim dozunu ben yeterli buldum. geçiştirilmiş bazı noktalar olsa bu tarz filmlerde çok da takılmamak gerek.
kısacası beni tatmin etti efenim. 10/6 veriri geçerim.
bitli piyade bitli piyade
kesinlikle conjuringden daha korkunç olmayan film. birkaç irkilme hariç pek etkilediği söylenemez. zira izlemeden önce bir hayli heyecanlıydım. maalesef beklentimin çok altında kaldı. ama hikayeyi daha iyi anlamak adına gene de izlenebilir. filmin ana temasını cennet anaların ayakları altındadır demeye getirmişler.
tosunkaya tosunkaya
altyazısı henüz çevrilmemiş. çevrilmesini merakla beklediğim film.
film arşivde mal gibi duruyor.

edıt: 2 aydır beklediğim filmin altyazısı bugün çıktı.

buradan indirebilirsiniz: [http://www.turkcealtyazi.org/mov/3322940/annabelle.html annabelle (2014) - turkcealtyazi.org john form, oyuncak bebek koleksiyonu yapan hamile eşi mia için yeni bir oyuncağı gözüne kestirir. beyaz gelinlik giydirilmiş, eşine zor rastlanır b... türkçe altyazı