arabanın kaputunda fotoğraf çektiren gerzek

kalemistik kalemistik
herkesin çevresinde mutlak suretle gördüğü kişidir. görgüsüzün önde gidenidir. araba aldım, havasını atayım derdindeki meteryalist bir hırbodur.

vesselam...
digiboy digiboy
genelde yeni palazlanan tipler oluyo bunlar. sıfır alacak pek güçleri olmadığından araçlarının hep en genci 3-4 yaşında olur.

level 1 : 2004-2012 arası bir hyundai/kia i30 ve benzeri araca sahip ol, kaputta foto çek.
level 2 : 2012-2014 arası bi reno megan al, foto çek.
level 3 : 2014-2018 arası bi vosvogen golf al, foto çek.

aracına gidip dandik çin malı telefon tutucu, çin malı bim'den alınmış karartmalı dikiz ayna, park sensörü, geri görüş kamerası vs. taktıranı da vardır.

çok geçmeden aldığı araca (porsche cayanne, range rover vs olsa bile) gider tüpü de yapıştırır.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
şu an aracım yok olduğu dönemde aracımın çektiğim tek fotosu kaza sonrası pert olduğu fotoydu üstelik kazaya sebebiyet veren de arabanın kafasına göre dört lastiği kilitlemesiydi.

hiçbir anlamı olmayan sonradan görme hareketi.
madafakamanki madafakamanki
en azından başka bir canlıya zararı yoktur. notunu verirsin ne yapıyor lan bu kamil dersin geçersin. sırf fotoğraf çekmek için evindeki hayvanı şekilden şekile sokan, 3-5 beğeni için oyuncak gibi oynayan tipe aynı oranda sövemezsin çünkü bu güruhun arasında sikmek ya da siktirmek istediklerin var amk. büyük bir araştırmacıymış gibi evde kurduğu kütüphanesinin önünde gururlu gururlu poz veren tipe aynı oranda yardıramazsın. sikmek ya da siktirmek istediklerinizin yaptığı şeyleri de aynı oranda eleştirebildiğiniz anda dinlenmeye değer hale geliyorsunuz biraz. gerisi hep traş hep götünü yiyim ayağı.