arabası olmayan bir erkekle sevgili olmak

6 /
ahteridünbaledar ahteridünbaledar
motoru var demektir , çok daha heyecanlıdır, çok daha pratik.
kışın birer kere hasta olursunuz soğuk yemekten ama, ona arkadan sarılarak gece sokaklarda hız yapmak...
motorcu sevgili arabalıyı döver, net.
geyikligece geyikligece
değil arabası, aylık akbili bile yoktur belki. sonra akbilde kaç para vardı ikimiz için yeter mi tedirginliğiyle bindiği otobüsleri olmuştur belki. zira babasının da hiç arabası olmamıştır ve son derece tecrübelidir bu arabasızlığa. hülasa (bkz: arabası olmayan bir erkekle sevgili olmak) kadınlarının erkeğidir. iyi adamlardır bunlar.
deliozan deliozan
her an, her saniye el ele tutuşabilmektir.
otobüs duraklarında sarılarak öperek uğurlayabilmektir. otobüste, minibüste, takside sarılarak yolculuk edebilmektir.
araba bütün bunlara engeldir. arabayı bir yere çektiğinizde öpmek için bile çevreyi kolaçan edersiniz, işkenceye döner öpmek için koltuktan koltuğa uzanmak.
en iyisi arabayı evlendikten sonra alın.
wendera wendera
kendi arabamı kendim alırım. arabası olanın egosunu olmayanının iğneleyici kompleksini çekmeyeyim yeterli. zira hiçbirini çekecek modda değilim.
6
kuyruksuztilki kuyruksuztilki
vallahi çok zor, ben bunca sene mallık salaklık yapmışım bilememisim . elbetteki fakir fukara sözlük erkeklerinin en sevdiği kız tiplerinden biri. kendini begendirmeye çalışan kızlar da buraya ben kendim kazaniyom timam miiaaa aşk meşk sevgi kendi ayakları üzerinde durma güçlü kadın falan diye gelirler.

vallahi sözlükte ovulmek de güzel ama, dürüstçe yazıyorum , araba canmış. nasıl konfor, o nasıl yan gelip yatma. şuraya da gidelim buraya da gidelim, cisim geldi burda duralım. bak bunlar hep yaşam standardı. ben kendim alamıyorum,param şu an için yetmiyor. ay bunca sene fakirlikten ve gururdan zincirlikuyularda leş gibi ter kokusunda sevdicekletimizle buluşmak için 3 vasıta yol çektik de ne oldu. terkedildik. araba isterim valla, istemem öyle 30 yaşında fakir erkek, ben zaten fakirim bi de başkasının fakirligini çekemem, arabasiz erkektense yalnız yaşarım daha iyi. siz erkekler nasıl diyor, her kadın bana bir şey katmali diye. arabası olmayıp beni gezdirmeyen erkek bana ne katacak, istemezyük.
maça tangasını vuran adam maça tangasını vuran adam
zor olsa gerek.
ben hiç arabası olmayan bi erkekle sevgili olmadım şahsen.
arabası olan bi erkekle de sevgili olmadım.
çünkü arabası olan bir erkek olarak, buna hiç gerek görmedim.
arabam yokken de
arabası olmayan bir erkek olarak buna hiç gerek görmemiştim.
amazingassshole amazingassshole
otobus duraginda ask yasayacak yasi gecmediniz mi yahu uff. hep ayni romantizm. bilmiyorum kac yasinda oldugunuzu da yeter artik. arabam yok de gec.

arabasi olan biriyle sevgili olmak tabii ki belli basli zamanlarda daha rahattir. bu, su goturmez bir gercek. ama adamin arabasi yok diye de hakir gorecek degiliz. sonucta imkani olsa herkes araba almak ister.
emir timur küregen emir timur küregen
gerçekleri söylüyorsunuz. güzel, erkeğin parası olmalı. zaten bu hoşumuza giden bir durum erkekler olarak.
fakat hayal kurarken bari güzel hayaller kurun, arabasının şöförü olmayan erkekle evlenmem derdim ben olsam mesela.
nasıl olsa gerçek hayatta lüks arabalı erkeği geçtim, ikinizin maaşı 6.000 tlyi geçmeyecek. iki çocuk yapıp, benzin parasını düşünüp yaşlanacaksınız.
seks hayatınız 6 aydan sonra zaten mefta. sonra boşanmalar, aldatmalar...
ama hayal kurmak güzeldir, kurun.

kediniz varsa sevin ona da hayal kurdurtun.
orkestrada çelik üçgen çalan şanslı orkestrada çelik üçgen çalan şanslı
medeniyetin ve șehir hayatının en büyük gerekliliklerinden birisi toplu taşıma dır. oysa ülkemizde toplu taşıma kullananlar hep hor görülüp fakir olarak nitelendirmekte.

arabamı haftaiçi çok zaruri olmadıkça garajdan çıkarmam. işe gidip gelmem özel aracımla gittiğim vakit 1 saat. metro kullandığımda ise 40 dakika. otobüs kullanırsam da yine 1 saat. o trafikte gürültü patırtının içinde direksiyon sallarken bütün güne yorgun başlıyorum aksam dönerken de iş yorgunluğu ile beraber trafik hiç çekilmiyor. bende trafikte kaybedeceğim 2 saati metroda 1 saat kitap okuyarak geçiriyorum.

hiç kimse de kusura bakmasın kimsenin keyfi için kendimi strese sokup o trafik çilesini çekmem çünkü çok agresif bir insanım her an katil olabilirim.

bu yüzden așkom beni ișten al, şuraya götür burdan al diyen çok kadınla yollarımızı ayırdığımız olmuştur.

bu başlık için tanım da şudur ki madem öyle kendinize bir şoför tutun. size bir sevgiliden daha az masraf çıkarır ve daha az canınızı sıkar. woody allen in dediği gibi en pahalı seks bedava sekstir.
moroccansipahi moroccansipahi
yoksa eğer arabası yoksa parası
işte odur erkeklerin yüz karası
neymiş aklına gelmiş beni sarası
yazmış beklerken metrobüs sırası
benim de geldi kafamı kırasım
bir fakiri sevmek asrın hatası
oysa olsa golfün yeni kasası
ya da en azından rusun ladası
oysa onun yok bile akbil basası
fakirler ölsün zenginler yaşasın!
6 /